ارائه ظاهر سفارشی برای ساعت‌های هوشمند اندرویدی در Play Store

نویسنده:

۰۵:۲۶:۰۵

ویژگی اصلی ظاهر این اندروید دستگاه‌های پوشیدنی این است که بتوانید آنچه می‌خواهید داشته باشید.

شرکت گوگل در راستای ترویج سفارشی‌سازی و شخصی‌سازی بی‌انتها، یک آپدیت جدید و مهم برای اندروید دستگاه‌های پوشیدنی ارائه کرد که شکل‌های مختلف ساعت‌های هوشمند به شکل اصلی اندروید اضافه شد. همچنین یک بخش کاملاً جدید در Play Store به شکل ساعت‌ها اختصاص داده شد. طرح‌هایی مانند Rebecca Minkoff و Turvey mingle به همراه طرح‌های Pac-Man و Plants vs. Zombies ارائه شده است. یک واسط برنامه‌نویسی نرم‌افزار (API) مختص ظاهر ساعت نیز ارائه شده تا افراد ظاهر ساعت اندرویدی خود را طراحی کنند. شرکت گوگل پیش‌بینی می‌کند که تنوع زیادی در ظاهر و سبک ساعت‌ها وجود خواهد داشت.

اپلیکیشن اندروید دستگاه‌های پوشیدنی برای گوشی‌های هوشمند علاوه بر تغییرات ظاهری، به‌روزرسانی نیز می‌شود؛ زیرا گوگل وعده داده که جستجو، دانلود و تغییر ظاهرهای ساعت بسیار آسان خواهد بود. همچنین این اپلیکیشن میزان مصرف باتری و فضای مورداستفاده توسط اپلیکیشن‌های اندروید دستگاه پوشیدنی را ارزیابی خواهد کرد. این امر باعث می‌شود که شما اپلیکیشن‌هایی که همه‌چیز را خراب می‌کنند، شناسایی کنید.

در خود ساعت نیز، تغییراتی مانند گزینه برگرداندن به حالت قبل وجود خواهد تا در صورتی که کارتی را از دست دادید، بتوانید با ضربه بر روی ظاهر ساعت، کارهای قبلی را مجدداً انجام دهید. حرکت به سمت پایین از قسمت بالا بر روی ساعت، تنظیمات فوری را نشان می‌دهد. یک گزینه جدید برای بلاک کردن نوتیفیکیشن‌های یک اپلیکیشن خاص از روی ساعت وجود دارد. در نهایت، حالت Theater Mode صفحه ساعت را خاموش کرده و صدای نوتیفیکیشن‌ها را به هنگام قرار گرفتن در محلی تاریک، قطع می‌کند، این در حالی است که در حالت Sunlight Mode برعکس حالت قبلی اتفاق می‌افتد.

ظاهرهای جدید ساعت‌های هوشمند و به‌روزرسانی نرم‌افزار همراه آن در حال حاضر در دسترس قرار گرفته‌اند.
 


 

پریا اقدامی
 

 
برگرفته از
ظاهر سفارشی ساعت‌های هوشمند
لینک کوتاه

دیدگاه