اتومبیل‌های بال‌دار و عجیب!

نویسنده:

۰۵:۳۹:۰۰

زمانی که یک گروه نجات حیوانات، توله‌سگی را می‌یابند، آن را نزد یک دامپزشک سگ می‌برند و از آن به خوبی نگه‌داری می‌کنند. زمانی که Rich Weissensel یک اتومبیل Delorean خراب پیدا می‌کند، آن را به مخفیگاه روستایی خود برده و تغییرات عجیبی در آن ایجاد می‌کند. طی 14 سال گذشته، وی از روش‌های خاصی برای ایجاد کوپه‌های بال‌دار استفاده کرده و تاکنون یک اتومبیل باری هیولا، یک لیموزین با 6 در بال مانند و یک هاورکرافت (وسيله نقلیه‌ای كه روى تشك هوا بر آب يا خشكي هموار حركت مي‌كند) ساخته است.

در واقع، وی همه اتومبیل‌های Delorean را تغییر نمی‌دهد؛ اما از Delorean‌های خراب برای ساخت این اتومبیل‌ها استفاده می‌کند. این که چرا این کار را می‌کند، به گفته خودش به دلیل علاقه بیش از حد وی به اتومبیل‌های Delorean است.

وی 14 سال قبل، زمانی که مؤسس شرکت خودروسازی Delorean، John Delorean را ملاقات کرد، تصمیم گرفت تا این اتومبیل‌های عجیب و سفارشی را بسازد. وی کار خود را با بزرگ‌ترین Delorean شروع کرد؛ اتومبیل باری هیولا. وی یک ماه را صرف ساخت این اتومبیل باری کرده است. وی این اتومبیل را در سال 2002 و با استفاده از یک اتومبیل Delorean خراب و یک K5 Blazer خراب ساخته است.

ساخت اتومبیل‌های عجیب به همان اتومبیل باری ختم نشد، وی اتومبیل‌های بسیاری را در اندازه‌های مختلفی ساخته است. طول لیموزین Delorean، 26 فوت است. این اتومبیل سه جفت در دارد که شبیه بال بوده و به سمت بالا باز می‌شوند.

وی می‌گوید: «من از اتومبیل‌های Delorean خراب استفاده می‌کنم؛ زیرا تعداد محدودی از این اتومبیل‌ها ساخته شده و من نمی‌خواهم مدل‌های سالم را از بین ببرم. در نتیجه از اتومبیل‌های آسیب‌دیده برای ساخت اتومبیل‌های پروژه خود بهره می‌برم».

وی ایده‌های مختلفی برای ساخت اتومبیل‌های جدید با استفاده از اتومبیل‌های Delorean دارد. این فرد 50 ساله قصد دارد تا زمانی که امکان دارد به ساخت این اتومبیل‌های عجیب، ادامه دهد.
 

 
پریا اقدامی
 
برگرفته از
Delorean
لینک کوتاه

دیدگاه