بازیگران کار!

نویسنده:

۰۴:۳۷:۳۰


در حاشیه جشن شاپرک‌های شهر آرزو، تعدادی از بازیگران سینما اقدام به اهدای گل و فال حافظ به مردم و خودروها کردند. این حرکت هنرمندان مورد استقبال مردم و رانندگان قرار گرفت.
جشن شاپرک‌های شهر آرزو که از بخش‌های جنبی جشنواره فیلم شاپرک‌های شهر است، مصادف با روز خانواده در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.

در این مراسم که با حضور ابوالفضل جلیلی سفیر مهربانی و سخنگوی جشنواره، شهرام گیل آبادی دبیر جشنواره و جمعی از هنرمندان سینما و موسیقی برگزار شد، تعدادی از کودکان تحت پوشش مراکز حمایتی کودکان کار به اجرای برنامه‌های موسیقی، نمایش و شعرخوانی پرداختند.
بهاره رهنما، وحید نیکخواه آزاد، امیرحسین رستمی، مجید مشیری، حسن موذنی، مهدی ماهانی، سیروس میمنت، مهران رنجبر، علی صالحی، شاهین آرین، علی وطنی، مبین رستگار، حامد تهرانی، علیرضا علیا و… از جمله حاضران در این جشن بودند و حسین رفیعی و محسن حاجیلو اجرای این مراسم را بر عهده داشتند.
همچنین در این مراسم ماهایا پطروسیان نامه‌ای مهرآمیز خطاب به کودکان کار ارسال کرده بود که توسط علیرضا علیا خوانده شد.
در بخشی از این جشن جمعی از بازیگران مانند بهاره رهنما، امیرحسین رستمی، سیروس میمنت و مهران رنجبر با پوشیدن لباس‌های یک شکل در خیابان‌های شهر به شکل نمادین اقدام به اهدای گل و فال حافظ به وسایل نقلیه در حال عبور کردند که با استقبال شهروندان روبه‌رو شد.
در بخش دیگری از این جشن گروهی از روانشناسان کودک  به ارائه مشاوره رایگان به خانواده‌های حاضر در فرهنگسرا پرداختند.
جشنواره فیلم شاپرک‌های شهر با موضوع کودکان کار، آذر امسال در ایران و ترکیه برگزار خواهد شد.


برگرفته از
بازیگران کار!
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه