آنجلینا جولی و آبله مرغان

نویسنده:

۱۱:۵۶:۱۱

اول هکرهای اینترنتی ایمیل‌هایی رد و بدل شده بین ایمی پاسکال-مدیر شرکت سونی پیکچرز- و اسکات رودین-تهیه کننده-را منتشر کردند که در آن جولی «بچه‌ای کم استعداد، لوس و بداخلاق» خطاب شده بود، سپس در روز پنج‌شنبه با معرفی نامزدهای جایزه گلدن گلوب-که یکی از مهم‌ترین جوایز سینمایی است-مشخص شد که فیلم جدید او «ناشکسته» در هیچ رشته‌ای نامزد نشده است؛ چندی پیش جولی در مصاحبه‌ای گفته بود که برای فیلم جدیدش امیدهای بسیار دارد و برای کارگردانی این فیلم، انتظار دریافت یک جایزه اسکار را می‌کشد.

حالا جولی با یک بدشانسی دیگر مواجه شده و آبله مرغان گرفته است. فیلم «ناشکسته» روز دوشنبه در سینماهای آمریکا اکران می‌شود و او نمی‌تواند در هیچ مراسمی در ارتباط با این فیلم شرکت کند.

این بازیگر 39 ساله، ویدیویی بر روی یوتیوب منتشر کرده و دلیل حضور نیافتن خود را توضیح می‌دهد و می‌گوید که می‌خواهد در این مورد «روشن و واضح» باشد: "من شب گذشته متوجه شدم که مبتلا به آبله مرغان شده‌ام، حالا باید خانه بمانم و تمامی مراسم را از بدهم در حالی که تمام بدنم می‌خارد…نمی‌توانم این بدشانسی را باور کنم، این فیلم برای من بسیار مهم است!"
جولی که در این ویدیو پوشیده از دانه‌های آبله مرغان دیده می‌شود می‌گوید: "واقعا باورکردنی نیست، اما زندگی همین است، کاری نمی‌شود کرد. همه را دوست دارم و امیدوارم که همه چیز خوب پیش برود."

«ناشکسته» داستان زندگی لوییس زامپرینی قهرمان دوی المپیک و افسر نیروی هوایی ارتش آمریکاست که در جنگ جهانی دوم توسط نیرویی دریایی ژاپن به اسارت گرفته شده بود.

 یونیورسال پیکچرز که ویدیوی یوتیوب آنجلینا جولی را منتشر کرده اعلام کرد: "ما همه برای آنجلینا جولی آروزی بهبودی زودرس داریم و امیدواریم که به زودی به سر کارش بازگردد. او دو سال بر روی این فیلم با مشقت کار کرده و حالا نمی‌تواند در شبی که اکران می‌شود حضور داشته باشد."

پریا پورمند

 

برگرفته از
آنجلینا جولی
لینک کوتاه

دیدگاه