انتشار اولین تریلر بلند «Inside Out»

نویسنده:

۱۲:۰۲:۰۹

استودیو پیکسار در سال‌های گذشته انیمیشن‌هایی با تم فانتزی(شجاع) و موجودات خیالی(دانشگاه هیولاها) ساخته که چندان هم با استقبال مواجه نشدند و بسیاری بر این باورند که دوران طلایی پیکسار به پایان رسیده است. اما کار جدید این استودیو تمی کاملا عادی دارد و بسیار جالب به نظر می‌رسد.

انیمیشن «Inside out» داستان دختری نوجوان به نام «رایلی» است که چون همراه با خانواده‌اش از میدوِست به سان فرانسیسکو و مدرسه‌ای جدید نقل مکان کرده، شرایط روحی خوبی ندارد و احساساتش دچار دگرگونی شده‌اند. احساسات او شادی(ایمی پولر)، تنفر(میندی کالینگ)، ترس(بیل هِیدِر)، عصبانیت(لویس بلک) و غم(فیلیس اسمیت) هر کدام سعی می‌کنند تا کنترل وضعیت را به دست بگیرند و به حالت عادی برگردند.

در اولین تریلر بلند منتشر شده از این فیلم، ما رایلی و خانواده‌اش را می‌بینیم که درگیر یک بحث خانوادگی می‌شوند و احساسات مختلف در ذهن رایلی و پدر و مادرش صحنه‌های بسیار جالبی و خنده داری را برای به کنترل گرفتن اوضاع و کنترل رفتار رایلی نوجوان به ما نشان می‌دهند.

«پیتر داکتر» خالق انیمیشن‌ «Up» و نویسنده و انیماتور «Toy Story» و «Monsters University» کارگردانی این انیمیشن جدید را بر عهده داشته است.

یکی از نکته‌های جالب توجه در مورد این فیلم وجود یک شخصیت مونث به عنوان شخصیت اصلی است. «Inside Out» بعد از انیمیشن «شجاع» دومین انیمیشن از میان 15 انیمیشن ساخته شده توسط استودیو پیکسار است که شخصیت اصلی آن یک دختر- آن هم یک دختر عادی و نه یک شاهزاده خانم- است.
«Inside Out»  19 ژوئن 2015 روانه سینماها می‌شود.

 
پریا پورمند

 

برگرفته از
Inside Out
لینک کوتاه

دیدگاه