تولید جانشین بوگاتی ویرون با توان ۱۵۰۰ اسب بخار!

نویسنده:

۰۵:۰۶:۳۵


بوگاتی ویرون با سرعتی بی‌همتا مدت زیادی است که وجود دارد؛ اما تقریباً قدیمی شده است. این یعنی زمان آن فرا رسیده که شرکت آلزاسی بوگاتی اتومبیل جایگزینی را ارائه دهد. خوشبختانه شرکت بوگاتی چهار سال است که بر روی جانشین مدل ویرون کار می‌کند. اگر چه این شرکت جزئیات اتومبیل فوق‌سریع جدید خود را اعلام نکرده است؛ اما خبرنگاری به نام Georg Kacher اطلاعات جالبی در مورد این اتومبیل بسیار مشهور عصر مدرن منتشر کرده است.

پیش‌بینی می‌شود جانشین ویرون، همان موتور W16 چهار توربو ۸.۰ لیتری را که ویرون دارد، داشته باشد؛ اما احتمالاً قدرت بیشتری خواهد داشت. کوپه اصلی Grand Sport ۱۰۰۰ اسب بخار، Super Sport و Vitesse ۱۲۰۰ اسب بخار توان داشتند و بوگاتی چیرون ۱۵۰۰ اسب بخار توان خواهد داشت. این توان بالا به دلیل استفاده از تزریق مستقیم سوخت و توربو شارژهایی با فشار بیشتر است. پیش‌بینی می‌شود حداقل دو توربو شارژ، الکترونیکی باشند تا عکس‌العمل سریعی داشته باشند.

پیش‌بینی می‌شود این اتومبیل به سرعت ۰ تا ۶۲ مایل بر ساعت در کمتر از ۲.۵ ثانیه دست یابد. حداکثر سرعت این اتومبیل نیز ۲۸۸ مایل بر ساعت خواهد بود که نسبت به رکورد Super Sport ۱۸ مایل بیشتر است. دید این اتومبیل بسیار بهتر از ویرون خواهد بود. همچنین وزن سبک‌تری خواهد داشت.

متأسفانه به گزارش سایت Automobilemag، تاریخ عرضه این اتومبیل از سال ۲۰۱۵ به سال ۲۰۱۶ تغییر یافته است. به منظور پر کردن شکاف زمانی، شرکت بوگاتی به دنبال تولیدBugatti Speedster است که به تعداد محدودی و با قیمتی بالاتر ساخته خواهد شد.

پریا اقدامی
 
 

برگرفته از
جانشین بوگاتی ویرون
لینک کوتاه

دیدگاه