فیلم‌نامه فیلم جدید «جیمز باند» لو رفت

نویسنده:

۰۹:۲۵:۰۱

به گفته «ایُن پروداکشنز» تهیه کننده فیلم، هکرهای اینترنتی نسخه اولیه‌ای از فیلم‌نامه فیلم «شبح» که در آن دنیل کریگ، کریستوفر والتز و رالف فینیس بازی می‌کنند را به صورت عمومی منتشر کرده‌اند.

این شرکت در پستی بر روی سایت «007» گفت: "صبح امروز ایُن پروداکشنز، تهیه کننده فیلم‌های جیمز باند، متوجه شد که نسخه اولیه‌ای از فیلم ‌نامه فیلم جدید جیمز باند «شبح» در میان مدارک دزدیده شده‌ای است که توسط هکرهایی که ماه گذشته به شرکت سونی حمله کردند، به صورت غیر قانونی انتشار یافته است."

این شرکت همچنین نگرانی خود را از این که اشخاص دیگری که این فیلم‌نامه را دریافت کرده‌اند، تصمیم به انتشار آن بگیرند ابراز کرده است: "فیلم نامه «شبح» از اموال محرمانه شرکت‌های مترو گلدوین مه‌یر، دانجاک و ال‌سی‌سی است و تحت قانون کپی رایت در بریتانیا و سراسر جهان قرار دارد."

عنوان و لیست بازیگران فیلم جدید جیمز باند ماه گذشته اعلام شد و مونیکا بلوچی، اندرو اسکات بازیگر مجموعه شرلوک و لیا سیدو به جمع بازیگران آن پیوستند. کریستوفر والتز در نقش «آبرهاوزر» شخصیت منفی فیلم بازی می‌کند و نائومی هریس بار دیگر در نقش «ایو مانی‌پنی» ظاهر خواهد شد. این فیلم در تاریخ 6 نوامبر سال 2015 اکران می‌شود.

فیلم‌نامه لو رفته جیمز باند، تنها یکی از چندین و چند مدارک و ایمیل‌هایی است که هکرهای سایبری در روز‌های گذشته منتشر کرده‌اند. روز گذشته ایمیلی منتشر شد که در آن ذکر شده روسای سونی قصد داشته‌اند تا به جنیفر لارنرس برای بازی در فیلم «حقه‌بازی آمریکایی» دستمزدی کمتر از هم‌بازیان مذکرش بپردازند.

کره شمالی هرگونه دست داشتن در این حمله اینترنتی به شبکه کامپیوتری داخلی شرکت سونی را رد کرده است و اف بی آی همچنان به دنبال عاملین این حمله می‌گردد.

پریا پورمند

 

برگرفته از
جیمز باند
لینک کوتاه

دیدگاه