آپدیت جدید اینستاگرام و ۵ فیلتر تازه

نویسنده:

۰۱:۴۲:۱۱


این شرکت روز گذشته آپدیتی جدید برای هر دو اپ iOS و آندروید خود منتشر کرد که در آن 5 فیلتر تازه و قابلیتی جدید برای نمایش و آراستن نوار فیلترها اضافه شده است.
فیلترهای جدید «Crema»، «Slumber»، «Ludwig»، «Aden» و «Perpetua» نام دارند و در سری اول بخش فیلترهای اپلیکیشن ارتقا داده شده و جدید اینستاگرام دیده می‌شوند. خود بخش فیلترهای اینستاگرام هم شکلی جدید و هوشمندتر پیدا کرده و به شما اجازه می‌دهد تا پیش نمایشی کوچک از تغییراتی که فیلتر بر روی عکس شما اعمال خواهد کرد را ببینید.

همچنین کاربران در آپدیت جدید می‌توانند فیلترهایی که از آن‌ها استفاده نکرده و یا دوست ندارند را مخفی کنند و لیستی از فیلترهای محبوب خود بسازند. فقط کافیست که به انتهای نوار فیلترها رفته و گزینه «Manage» را پیدا کنید؛ این گزینه به شما این امکان را می‌دهد تا به سرعت و راحتی بخش فیلترهای اپلیکیشن اینستاگرام خود را شخصی سازی کنید.

این اولین بار در دو سال گذاشته است که اینستاگرام فیلترهای جدیدی به اپلیکیشن خود اضافه می‌کند و حالا این اپلیکیشن دارای 24 فیلتر متفاوت است. آخرین آپدیت بخش فیلترها اضافه کردن دو فیلتر «Mayfair» و «Willow» در دسامبر سال 2012 بود. اینستاگرام می‌گوید که فیلترهای جدید را با الهام از پیشرفت دوربین تلفن‌های همراه هوشمند و خلاقیت کاربران این اپلیکیشن ساخته و اضافه کرده است. این شرکت در وبلاگ خود می‌نویسد: "گرایش‌های عکاسی تکامل پیدا کرده‌اند و قابلیت‌های دوربین تلفن همراه شما پیشرفت کرده است. ما خلاقیت عظیمی را در میان کاربران اینستاگرام برای خلق ویدیو و عکس‌ها دیده‌ایم و زمانی که آن‌ها صرف زیباتر کردن، ادیت و چیدن عکس‌ها می‌کنند واقعا شگفت‌آور است."

پریا پورمند

 

برگرفته از
Instagram
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “آپدیت جدید اینستاگرام و ۵ فیلتر تازه”