بازیگر خردسال ۱۰ ساله، نقش اصلی فیلم جدید اسپیلبرگ را از آن خود کرد

نویسنده:

۰۱:۴۶:۱۵

«غول بزرگ مهربان» فیلم جدید کمپانی دریم ورکس به کارگردانی استیون اسپیلبرگ ساخته می‌شود. «روبی بارن‌هیل» دختر بچه مدرسه‌ای 10 ساله از چشایر انگلستان، نقش سوفی دختر «کنجکاو و شجاع» را در کنار «مارک رایلنس» بازیگر نقش اصلی(غول بزرگ مهربان) بازی خواهد کرد.

بارن‌هیل 10 ساله بازیگری را دو سال پیش آغاز کرده و در برنامه کودکان «ساعت 4» شبکه بی‌بی‌سی ظاهر شده است. او تا به حال در هیچ فیلمی بازی نکرده است.

«غول بزرگ مهربان» نوشته رولد دال که در سال 1982 منتشر شد، داستان دختر کوچکی به نام سوفی است که با تنها غول مهربان دنیا دوست می‌شود. این دو به همراه یکدیگر و با کمک ملکه انگلستان عازم ماجراجویی می‌شوند تا غول‌های آدم‌خواری که موجب ترس و وحشت انسان‌ها شده‌اند را بگیرند.

اسپیلبرگ کارگردان شناخته شده هالیوودی(ای.تی.، پارک ژوراسیک، ایندیانا جونز) که موفق به دریافت جایزه اسکار هم شده، می‌گوید: "من فکر می‌کنم که اگر رولد دال زنده و در کنار ما بود شخصیت روبی را به همان اندازه شگفت انگیز که ما می‌بینیم، میافت."

روبی بارن‌هیل خردسال می‌گوید از این که برای بازی در نقش سوفی انتخاب شده، احساس خوش شانسی می‌کند: "سوفی به یک ماجراجویی فوق العاده و شگفت انگیز می‌رود و من از این که نقش او را بازی خواهم کرد بسیار هیجان زده‌ام!"

فیلم‌نامه «غول بزرگ مهربان» توسط نویسنده فیلم «ای.تی»، ملیسا متیسون اقتباس شده و کتلین کندی، جان مَدِن و مایکل سیگل تهیه‌کنندگی این فیلم را بر عهده دارند. نمایش این فیلم برای تاریخ 22 جولای 2016 برنامه ریزی شده و اسپیلبرگ امید دارد تا فیلم‌برداری آن را در ابتدای سال 2015 آغاز کند.

پریا پورمند

 

برگرفته از
غول بزرگ مهربان
لینک کوتاه

دیدگاه