عرضه Heists آنلاین GTA در اوایل سال ۲۰۱۵ + ویدیو

نویسنده:

۰۲:۴۵:۱۸

جریان این بازی 20 ساعت طول می‌کشد و سلاح‌ها، وسایل نقلیه و ابزارهای جدیدی را به کار خواهد گرفت.
شرکت Rockstar، وعده داده که در این نسخه آنلاین حدود 20 ساعت بازی به صورت 5 لایه مجزا و در کل 20 مأموریت وجود خواهد داشت. در صورتی که بازیکنان 5 سرقت را به ترتیب انجام دهند، جایزه می‌گیرند. همچنین اگر این بازی را در حالت شخص اول جدید بر روی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 نیز به اتمام برسانند، جایزه‌ای دریافت خواهند کرد.
مدیر بخش طراحی مأموریت‌های Heists، Irman Sarwar می‌گوید: «ما نمی‌خواستیم تاریخ عرضه را به تأخیر بیندازیم، اما اگر به تأخیر افتاده، به این دلیل است که به سطحی نرسیده بود که از خود انتظار داشتیم. با این که هنوز به آن سطح نرسیده‌ایم، اما نزدیک شده‌ایم و Heists اوایل سال 2015 ارائه خواهد شد.»

Sarwar ایده Heists را مشابه بازی اصلی GTA5 بیان کرد و گفت: «یک سری مأموریت‌های چندطبقه‌ای که شامل مراحل آمادگی مختلف، چند جریان بازی مختلف و یک پایان بزرگ است، وجود دارد. در پایان، هماهنگی میان اعضای تیم و بازی کردن نقش مجزای خود باعث می‌شود که به موفقیت دست یابید یا شکست بخورید».
وی افزود: «ما می‌خواستیم که هر بخش یک جریان منحصربه‌فرد داشته باشد که شما را به یاد برخی شخصیت‌های اصلی داستان می‌اندازد».
شغل‌های Heists به چهار بازیکن نیاز دارد که دارای رتبه 12 یا بیشتر باشند و Heists به چند مأموریت تقسیم می‌شود.

 
فردی که رهبر سرقت مسلحانه است، باید یک آپارتمان عالی داشته باشد تا در آنجا شغل را برنامه‌ریزی کند. Lester زمانی که شغلی به وجود آید، با رهبر تماس می‌گیرد و رهبر از بازیکنان دیگر دعوت کرده و لباس‌ها و سلاح‌ها را انتخاب می‌کند.
در واقع، رهبر سرقت باید تمام هزینه‌های سازمان‌دهی سرقت را قبل از شروع کار بر عهده بگیرد.

همزمان با پیشرفت تیم در هر مرحله از شغل، سه بازیکن دیگر به ازای هر مأموریت پولی را دریافت می‌کنند؛ اما رهبر سهم آن‌ها از سرقت را تا زمانی که سرقت تکمیل شود، پرداخت نمی‌کند.
یک سرقت با یک بخش بزرگ از کار به اتمام می‌رسد و شامل وسایل نقلیه، سلاح‌ها، ابزارها و لباس‌های جدید است. همچنین برخی مکان‌های خاص و برقراری ارتباط با شخصیت‌های آشنای داستان نیز در جریان بازی وجود دارد.

اگرچه جزئیات بیشتری در مورد Heists منتشر نشده؛ اما Sarwar به فرار از یک زندان اشاره کرده و گفته که بازیکنان در تخریب با بمب، خلبانی و برخی مأموریت‌های مخفی مهارت می‌یابند. تصاویر جدید بازی یک وسیله مخصوص حمل هواپیما و یک اتومبیل باری مجهز به سلاح را نشان می‌دهند.
 

پریا اقدامی

 
برگرفته از
GTA
لینک کوتاه

دیدگاه