یک چهارچرخ متفاوت! + ویدیو

نویسنده:

۰۵:۵۲:۵۱

معمولاً برای توصیف تمام وسایل نقلیه از عبارت یک جعبه روی چرخ‌ها استفاده می‌شود؛ اما در مورد Reboot Buggy توصیفی بهتر از این عبارت نمی‌توان به کار برد. این اتومبیل که در هیچ‌کدام از بخش‌هایش انحنا و قوس ندارد، شبیه اتومبیلی است که انتظار دارید یک سوپر قهرمان سوار آن شود. این اتومبیل از یک شاسی لوله‌ای خاص و پنل‌های آلومینیومی و درهای پلی‌کربناتی در بدنه بهره می‌برد.

سردبیر سایت Autoblog قبلاً سوار این اتومبیل شده و آن را هم در جاده و هم در پیست بررسی کرده است. قدرت این اتومبیل از طریق یک موتور V8 6.3 لیتری که در بخش میانی اتومبیل قرار دارد، تأمین می‌شود و 470 اسب بخار توان تولید می‌کند. دنده‌های این اتومبیل دارای سه سرعت و خودکار هستند. سیستم تعلیق در هر چهارگوشه مستقل است.

اصلاً نگران نباشید که این اتومبیل را کجا می‌توانید استفاده کنید. این اتومبیل نه تنها از نظر قانون میشیگان می‌تواند در خیابان‌ها مورد استفاده قرار گیرد، بلکه درهایی به همراه دارد که می‌توان در بخش عقب و بر روی عرض 92.5 اینچی اتومبیل نصب کرد. این اتومبیل در حال حاضر در سایت Ebay به حراج گذاشته شده و این حراج تا 20 دسامبر ادامه خواهد داشت. در حال حاضر قیمتی معادل 10187 دلار برای آن تعیین شده است.
 

پریا اقدامی
 
برگرفته از
J.Ruiter Reboot Buggy
لینک کوتاه

دیدگاه