اپلیکیشنی برای علاقه‌مندان به نجوم

نویسنده:

۱۰:۵۹:۴۸


پس از نصب و اجرای این اپلیکیشن، ابتدا یک بخش آموزشی برایتان نمایش داده می‌شود. همان‌طور که در این بخش گفته می‌شود، شما می‌توانید این اپلیکیشن را به دو روش به کار بگیرید. شما می‌توانید اسمان را با استفاده از شکل‌های آشنا ببینید یا این‌که بر روی دکمه قطب‌نما رفته و از ژیروسکوپ برای دیدن آسمان بهره ببرید. همچنین می‌توانید ویژگی قطب‌نما را تنظیم کنید تا زمانی که گوشی خود را کج می‌کنید، به صورت خودکار فعال شود.

با انتخاب هر ستاره، سیاره یا صورت فلکی یک یادداشت صوتی بر اساس دمای آن نمایش داده می‌شود. هر چه ستاره گرم‌تر باشد، ارتفاع آن بیشتر است. هر چه یک ستاره بزرگ‌تر باشد، حجم آن بیشتر است. بعد از انتخاب ستاره، سیاره یا صورت فلکی، یک دکمه اطلاعات در سمت راست صفحه ظاهر می‌شود. با انتخاب این دکمه، تمام اطلاعات مربوط را خواهید دید.
این اپلیکیشن برای تمام دستگاه‌هایی که iOS6 به بعد را دارند، طراحی و ساخته شده است.

یکی از ویژگی‌های جذاب این اپلیکیشن، قابلیت شناسایی سریع ستاره‌ها و سیارات در شب است. آنچه در این ویژگی تحسین‌برانگیز است، روش تأکید اپلیکیشن بر ستاره‌ها و سیارات قابل‌مشاهده در شب است. این ویژگی حتی در هوای ابری و آلودگی هوا نیز کار می‌کند.

این اپلیکیشن یک حالت Night Vision دارد که با فعال کردن آن، تمام نوشته‌ها به رنگ قرمز در می‌آیند و درخشندگی‌های روی صفحه محو می‌شود.
همچنین یک ویژگی جستجو در این اپلیکیشن وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا ستاره‌ها، سیاره‌ها، صور فلکی و ماهواره‌های خاص را پیدا کنید.

در کل این اپلیکیشن، اپلیکیشن کاملی برای علاقه‌مندان به نجوم و ستاره‌شناسی است. هیچ باگی در اپلیکیشن وجود ندارد و مشکلی به وجود نمی‌آید. ظاهر این اپلیکیشن و گرافیک آن نیز بسیار جذاب است. از دانلود این اپلیکیشن، پشیمان نخواهید شد.
 

پریا اقدامی
 
برگرفته از
نجوم
لینک کوتاه