اندروید اشرافی خاص خانم‌ها

نویسنده:

۰۹:۳۳:۴۸

برای محصول امسال، این شرکت با شرکت معدن‌کاوی سنگ‌های جواهر رنگی به نام Gemfields مشارکت کرد تا مجموعه جدیدی را برای کاربرانش به نام نسخه محدود Savelli Ruby (یاقوت سرخ ساوِلی) به ارمغان آورد. این محصول دو شاهکار هنری را در خود گنجانده است و نسبت به پرچمدار قبلی این شرکت مدل کم و بیش مقرون‌به‌صرفه‌تری است.

در این مجموعه ابتدا گوشی هوشمند و اشرافی Savelli Ruby Mystery را می‌بینید که مزین به طلای 18 عیار و 395 یاقوت سرخ برش‌خورده است. پشت گوشی از استیل ضدزنگ و چرم تمساح پوشیده شده است. این شرکت تنها 20 دستگاه از این گوشی هوشمند اشرافی را ساخته و برچسب قیمتی 35 هزار و 600 دلار را روی آن چسبانده است. این رقم چیزی معادل خرید یک آئودی A4 مدل 2014 است.

اگر فکر می‌کنید خیلی هم اشرافی نیست، بهتر است نگاهی به مدل Ruby Passion بیاندازید؛ 144 الماس برش‌خورده و چرم قرمز تمساح. از این گوشی تنها 8 دستگاه و هر کدام به قیمت 57 هزار و 500 دلار ساخته شده است. باز هم باید بگوییم که این قیمت معادل قیمت خرید یک مرسدس بنز هیبرید کلاس E است.

درست مانند دیگر گوشی‌های قبلی ساوِلی، این مدل‌های جدید هم با اندروید اجرا می‌شوند. اما اطلاعات دیگری در مورد سخت‌افزار آنها در دسترس نیست.        

سعیده اکبری

برگرفته از
Savelli Ruby
لینک کوتاه

دیدگاه