یک اسکانیا روی مچ شما!

نویسنده:

۰۹:۴۰:۳۱

جدیدترین برندی که خود را به قطار ساعت‌های هوشمند رسانده است اسکانیا است. بله! همان برند کامیون‌سازی سوئدی تبار! این شرکت Scania Watch را به عنوان اولین محصول در این زمینه معرفی کرد. همان طور که انتظارش را داشتید، این محصول مخصوص رانندگان کامیون است.

 

این ساعت هوشمند در واقع، نسخه تغییر برند یافتۀ Sony SmartWatch 3 است اما امکانات جالبی به آن افزوده شده است. و البته قول‌هایی هم داده شده که امکانات بیشتری به آن افزوده شود. اگر تاکنون ساعت‌های هوشمند برای رانندگان کامیون جذابیت نداشتند، این محصول قطعاً آنها را جذب خواهد کرد.

 

ساعت هوشمند Scania Watch از عهده هر کاری که Sony SmartWatch 3 انجام می‌دهد برمی‌آید. این محصول نیز با Android Wear اجرا می‌شود و تمام امکانات این دستگاه را دارد. از ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به نمایشگر 1.6 اینچ 320×320 لمسی از نوع transflective، پردازنده چهارهسته‌ای 1.2 گیگاهرتز، 512 مگابایت Ram، 4 گیگابایت حافظه داخلی، باتری 420 میلی‌آمپر و تأییدیه IP68 را نام برد.
ساعت هوشمند اسکانیا از قابلیت منحصربه‌فرد Scania FMS integration برخوردار است که به شما امکان برقراری ارتباط با کامیونتان را می‌دهد. این ساعت هوشمند به شما پیش‌نمایشی فوری از میزان سوخت و AdBlue را می‌دهد. همچنین شما را از متوسط میزان مصرف سوخت باخبر می‌کند.

این دستگاه پوشیدنی به شما امتیاز رانندگی می‌دهد و رفتار شما در حین رانندگی را به مرور زمان تحلیل می‌کند و به شما امتیاز می‌دهد تا ببینید چقدر خوب عمل کرده‌اید. بنابراین، شما می‌توانید مصرف سوخت و استهلاک کامیون را پایین بیاورید. سنجش حمل و نقل نیز از دیگر امکانات این ساعت هوشمند است. شما می‌توانید اطلاعاتی در مورد متوسط فاصله‌ای که سفر کرده‌اید، سرعت و اطلاعاتی در مورد وضعیت ترابری کنونی و هفتگی پیدا کنید.

اسکانیا سه صفحه مختلف برای این ساعت هوشمند درنظر گرفته است که دو تا از آنها دیجیتال و یکی آنالوگ است. این محصول را می‌توانید از وب‌سایت اسکانیا با قیمت 295 دلار سفارش دهید.

سعیده اکبری
برگرفته از
Sony SmartWatch 3
لینک کوتاه

دیدگاه