تیم برتون ساخت فیلم «بیتل جوس ۲» را تأیید کرد

نویسنده:

۰۹:۴۱:۵۸


حالا تیم برتون کم و بیش ساخت فیلم جدید بیتل جوس را تأیید کرده است و می‌گوید که برای ساخت یک دنباله موفق، 3 چیز لازم است: 1. او کارگردانی ‌کند. 2.وینونا رایدر در آن بازی کند. 3. مایکل کیتون نقش بیتل جوس را داشته باشد.

تیم برتون در مصاحبه‌ای با ام.تی.وی نیوز وجود دو مورد اول را تأیید کرده و این طور که پیداست، مورد سوم هم حقیقت دارد. مایکل کیتون و تیم برتون در فصل جوایز هالیوود هر کدام با فیلم‌های «Big Eyes» و «Birdman» درخشش زیادی داشته‌اند. برتون می‌گوید که دلش برای شخصیت «بیتل جوس» تنگ شده و به نظر می‌رسد که دیگر نمی‌تواند بیش از این برای ساخت فیلمی جدید با حضور شخصیت بیتل جوس، این روح شرور صبر کند.

وینونا رایدر و تیم برتون چند سال قبل برای ساخت موزیک ویدیوی «Here with Me» گروه «The Killers» با یکدیگر همکاری کردند و به نظر می‌رسد که این همکاری، جرقه ساخت فیلم دیگری را در ذهن تیم برتون زده باشد.

او می‌گوید: "من و وینونا با هم کار کردیم و من وینونا را چند وقتی ندیده بودم، او فوق العاده بود و از دیدنش خوشحال شدم. این چیزها برای من اهمیت زیادی دارد. او و مایکل…کاراکتر بیتل جوس…واقعا دلم برایش تنگ شده است. این شخصیت آزادی زیادی دارد که عاشقش هستم."

بیتل جوس(Beetle Juice) فیلمی کمدی، ترسناک و ماورایی به کارگردانی تیم برتون است که در سال ۱۹۸۸ میلادی ساخته شد. داستان فیلم درباره زوج جوانی است که بعد از مرگ مجبور می‌شوند در همین دنیا بمانند. خانواده‌ای مالک خانه‌شان می‌شوند اما دختر نوجوان خانواده روح آنها را می‌بیند. بازیگران این فیلم الک بالدوین، جینا دیویس، وینونا رایدر و مایکل کیتون در نقش «بیتل جوس» هستند. فیلم با بودجه ۱۳ میلیون دلاری، ۸۰ میلیون دلار فروش داشت و دهمین فیلم پرفروش سال ۱۹۸۸ شد.

پریا پورمند

 

برگرفته از
Beetlejuice 2
لینک کوتاه