امکان حضور «اورلاندو بلوم» در «دزدان دریایی کاراییب ۵»

نویسنده:

۱۱:۱۶:۵۲

ابتدا با تأیید ساخت پنجمین فیلم دزدان دریایی کاراییب، حضور اورلاندو بلوم در پنجمین فیلم این مجموعه منتفی اعلام شد اما حالا او می‌گوید که برای بازی در این فیلم در حال مذاکره است.

این بازیگر 37 ساله در مصاحبه‌ای با IGN گفت که در حال مذاکره برای بازی در فیلم «دزدان دریایی کاراییب: مردان مرده دروغ نمی‌گویند»-که فیلمبرداری آن اوایل سال آینده در استرالیا آغاز می‌شود-است: "من هنوز کاملا مطمئن نیستم که به این فیلم برگردم، اما در حال صحبت هستیم. فکر می‌کنم که می‌خواهند داستان را دوباره از اول شروع کنند و فیلمی در مورد رابطه من و پسرم (در فیلم) بسازند که در این صورت من شخصیت «دیوی جونز» را دارم که در اعماق دریاها زندگی می‌کند. فکر می‌کنم که بازی در این فیلم جالب باشد چون من شبیه خودم نخواهم بود و گریم متفاوتی دارم."
جانی دپ تنها ستاره از فیلم‌های قبلیست که حضورش در فیلم پنجم قطعی اعلام شده و ممکن است باری دیگر «جفری راش» هم بازی نقش کاپیتان باربوسا را برعهده بگیرد.

«مردگان دروغ نمی‎‌گویند» توسط یوآخیم رونینگ و اِپسِن سندبرگ کارگردانی و در جولای 2017 اکران خواهد شد. فیلم‌برداری این فیلم در ماه فوریه در کویینزلند استرالیا آغاز می‌شود و پیش تولید آن از ماه اکتبر شروع شده است.

فیلم «دزدان دریایی کاراییب: مردان مرده دروغ نمی‌گویند» با بودجه تولید 250 میلیون دلاری یکی از پرخرج‌ترین فیلم‌های در حال تولید است و از لحاظ بالا بودن بودجه در رتبه بعدی بعد از چهارمین فیلم دزدان دریایی کاراییب قرار می‌گیرد. فیلم «دزدان دریایی کاراییب 4: سوار بر امواج ناشناخته» با بودجه 387 میلیون دلاری پرخرج‌ترین فیلم تاریخ سینما لقب گرفته است.
مجموعه فیلم‌های «دزدان دریایی کاراییب» از موفق‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما هستند و در کل بیش از 3.7 میلیارد دلار فروخته‌اند.

پریا پورمند

 

برگرفته از
اورلاندو بلوم
لینک کوتاه

دیدگاه