عرضه نسخه Pirelli لامبورگینی Aventador در تابستان سال ۲۰۱۵

نویسنده:

۱۲:۱۸:۳۳


شرکت لامبورگینی همواره اتومبیلی با عملکردی شگفت‌انگیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد که سبکی زاویه‌دار و پیشرو دارد. این سبک توجه همه را به خود جلب می‌کند. حالا شرکت لامبورگینی فرصتی را برای مشتریان خود فراهم می‌آورد تا اتومبیل‌های فوق سریع خود را با یک Aventador نسخه Pirelli بیشتر به رخ دیگران بکشند.

این اتومبیل که به منظور بزرگداشت روابط شرکت لامبورگینی با شرکت Pirelli طراحی شده است، تمام قابلیت‌های مکانیکی عملکرد بالا را دارد و به دو شکل ارائه خواهد شد. در شکل اول، سقف، ستون‌ها، شیشه‌ها، پوشش موتور و ورودی‌های هوا به رنگ مشکی مات رنگ شده و بدنه با سفارش مشتری به یکی از ۶ رنگ شیشه‌ای موجود رنگ می‌شود. این اتومبیل‌ها را می‌توان در بخش‌های ذکر شده به رنگ مشکی شیشه‌ای رنگ کرد و یکی از چهار رنگ مات را برای بدنه ترجیح داد. هم مدل کوپه و هم مدل کروکی را می‌توان بدین دو طریق سفارش داد.

تمام این اتومبیل‌ها یک نوار باریک به رنگ قرمز روی سقف، پوشش موتور، شیشه‌ها و ورودی‌های هوا دارند. ظاهر این اتومبیل با چرخ‌هایی که دورش قرمز رنگ و مشکی شیشه‌ای است، تکمیل می‌شود. همان طور که مشخص است، این نسخه‌ها دارای تایرهای ساخت شرکت Pirelli، مدل P Zeros هستند.

داخل اتومبیل نیز رنگ‌بندی مشابهی دارد. صندلی‌ها به رنگ چرم Alcantara مشکی هستند که با رنگ قرمز نیز آراسته شده است. نوار باریک قرمز رنگ روی سقف بیرون، روی سقف داخل و صندلی‌ها نیز وجود دارد. طبیعتاً یک پلاک نشان می‌دهد که این مدل‌ها از سری نسخه‌های ویژه هستند.

موتور این اتومبیل‌ها، ۶.۵ لیتری و V12 است که ۶۹۱ اسب بخار توان دارد و دیفرانسیل چهار چرخ است. در حال حاضر می‌توانید این اتومبیل‌های نسخه Pirelli را سفارش داده و در اوایل تابستان ۲۰۱۵ آن‌ها را تحویل بگیرید.
  

پریا اقدامی
 
برگرفته از
Lamborghini Aventador Pirelli Edition
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “عرضه نسخه Pirelli لامبورگینی Aventador در تابستان سال ۲۰۱۵”