امکان حضور «کیت وینسلت» در فیلم استیو جابز

نویسنده:

۰۶:۱۹:۳۵

سرانجام و بعد از درگیری‌ها و مذاکرات بسیار بر سر این که چه کسی نقش استیو جابز را بازی خواهد کرد، «مایکل فَسبِندِر»(ایکس-من، 12 سال بردگی) برای بازی در نقش استیو جابز، و سِت روگِن برای بازی در نقش همکار او استیو وازنیاک انتخاب شده‌اند. با این حال هنوز تعداد زیادی از نقش‌های مهم و مکمل خالی باقی مانده‌اند. آخرین شایعات شنیده شده در مورد بازیگران احتمالی حاکی از آن است که «کیت وینسلت» ممکن است به این فیلم بپیوندد و حضور «مایکل استالبارگ» نیز برای بازی در این فیلم مورد بررسی قرار گرفته است.

این فیلم توسط دنی بویل کارگردانی می‌شود و فیلمنامه آن را آرون سورکین نوشته است. به گزارش ورایتی، کیت وینسلت بازیگر موفق هالیوودی، بازی نقش اول زن را بر عهده دارد اما این که او چه نقشی را بازی خواهد کرد، هنوز مشخص نشده است. چندی قبل اشاره شده بود که نقش‌های مهم زن این فیلم شامل دختر استیو جابز «لیزا برنان» و «کیتی کاتن» سرپرست بخش روابط عمومی و تبلیغات شرکت اپل هستند. قبل از کیت وینسلت از ناتالی پورتمن برای بازی در این فیلم دعوت شده بود که او اوایل این ماه این پیشنهاد را رد کرد.

به نظر می‌رسد مایکل استالبارگ که اخیرا برای بازی در نقش «آرنولد روتشناین» در درام شبکه اچ.بی.او «Boardwalk Empire» به شهرت رسیده برای ایفای نقش اندی هرتزفیلد، برنامه نویسی از تیم اصلی مکینتاش انتخاب شده است. اما هنوز خبر حضور او به صورت قطعی اعلام نشده است.

ساخت فیلم زندگی استیو جابز برای سازندگان آن به چالشی بزرگ تبدیل شده است؛ ابتدا لئوناردو دی‌کاپریو و کرستین بل بازی در نقش استیو جابز را رد کردند و ماه گذشته استودیو سونی پیکچرز به دلیل مشکلات برنامه ریزی تولید فیلم، تمامی حقوق آن را به شرکت یونیورسال فروخت. حالا تولید این فیلم برای بهار سال 2015 برنامه ریزی شده و هنوز لیست بازیگران حاضر در آن کامل نشده است.

پریا پورمند

 

برگرفته از
کیت وینسلت
لینک کوتاه

دیدگاه