معرفی کروم‌بوک ۱۴ جدید HP

نویسنده:

۱۲:۵۷:۴۱

صفحه نمایش قبلی کروم‌بوک ۱۴ شرکت HP جذابیت کروم‌بوک‌های دیگر را ا ز بین می‌برد. به نظر می‌رسد که شرکت HP نیز به همین نتیجه رسیده است. به همین دلیل شرکت HP یک کروم‌بوک ۱۴ با صفحه نمایش لمسی و کیفیت 1080p معرفی کرد. این صفحه نمایش جدید نه تنها واضح‌تر است، بلکه می‌توانید سیستم عامل کروم را به صورت لمسی در آن استفاده کنید؛ البته اگر این گزینه را به ترک‌پد ترجیح دهید. همان‌طور که حدس می‌زنید، این ویژگی جدید باعث شده تا قیمت این دستگاه نیز افزایش یابد.
قیمت این کروم‌بوک ۱۴ و Full HD، ۴۳۹.۹۹ دلار است؛ اما با این قیمت ظرفیت رم نیز دو برابر می‌شود. این مدل به جای رم ۲ گیگابایتی، یک رم ۴ گیگابایتی دارد. در این دستگاه نیز از تراشه Tegra K1 استفاده شده که برای بیشتر کارهایی که در کروم‌بوک انجام می‌دهید، کافی است. با این حال، به خاطر داشته باشید کروم‌بوک ۱۴ یک کروم‌بوک ایده‌آل محسوب نمی‌شود؛ زیرا از نظر وزن بسیار سنگین‌تر از مدل‌های دیگر است. این مدل تمام پورت‌های مورد نیاز شما را دارد.
خوشبختانه مجبور نیستید از میان رنگ‌های مختلف این کروم‌بوک، یکی را انتخاب کنید؛ زیرا این دستگاه تنها در ترکیب رنگ قهوه ای-مشکی ارائه می‌شود.

پریا اقدامی
 

برگرفته از
HP Chromebook
لینک کوتاه

دیدگاه