اکران فیلم «مصاحبه» در کریسمس

نویسنده:

۱۱:۴۴:۲۶

 
کمپانی "سونی پیکچرز" اعلام کرده بود که از اکران فیلم  "مصاحبه" (The Interview) صرف نظر کرده است و علی رغم هزینه 44 میلیون دلاری برای ساخت این فیلم سینمایی، آن را اکران نخواهد کرد. اما حالا سونی نظرش عوض شده و گفته است که فیلم، در تعداد محدودی از سینماهای مستقل در روز کریسمس، 25 دسامبر اکران خواهد شد.

این شرکت به طور گسترده‌ای برای تصمیم گیری قبلی خود مورد انتقاد قرار گرفته بود. پرزیدنت اوباما نیز در بیانیه‌ای هشدار داد که این تصمیم درستی نبوده است. در اواخر هفته گذشته، سونی بیانیه‌ای منتشر کرد و توضیح داد که آن‌ها نمی‌توانند این فیلم را به خوبی اکران کنند، چون بیشتر سینماها از نمایش آن امتناع کرده‌اند. "مایکل لینتون" (Michael Lynton) مدیر عامل اجرایی و رییس هیئت مدیره شرکت سونی پیکچرز گفت "اما در نهایت تئاترهای خانه هنر حمایت خود را از این فیلم ابراز کردند، و تمایل خود را به اکران آن نشان دادند، بنابراین ترتیبات لازم انجام شد."

او افزود "ما مفتخریم که بتوانیم این فیلم را به عموم مردم نشان دهیم و بگوییم که در برابر این تهدیدها ایستادگی کرده‌ایم. ما در حال ادامه تلاش‌های خود برای تامین سیستم امنیتی لازم در سینماها هستیم تا که این فیلم به بیشترین تعداد مخاطب ممکن برسد".

در حال حاضر سینماها در جورجیا، ویرجینیا و تگزاس تصمیم خود را برای نشان دادن فیلم مصاحبه اعلام کرده‌اند و سونی انتظار دارد تا به زودی یک اعلامیه پر از لیست سینما و برنامه ریزی نمایش فیلم را منتشر کند.

یاسمن فراهانی فرد
 

 

برگرفته از
The Interview
لینک کوتاه

دیدگاه