خدمات و محصولات ویژه محرم ایرانسل تشریح شد

نویسنده:

۰۸:۵۹:۴۷


 
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، علاقه‌مندان جهت اطلاع از نواهای پیشواز محلی بر حسب گویش و زبان‌های محلی و نواهای پیشواز عمومی ویژه محرم می توانند با ارسال یک پیامک رایگان به شماره 8030 از کلیه نواهای پیشواز مناسبتی این ماه و با ارسال یک پیامک رایگان به شماره 8888 از محصولات ویژه محرم ویترین مطلع شوند.
همچنین متقاضیان جهت اطلاع از نواهای پیشواز محلی گیلکی ویژه محرم، می توانند با ارسال یک پیامک رایگان به شماره 8031 و متقاضیان نواهای پیشواز آذری با ارسال یک پیامک رایگان به شماره 8033 از فهرست نواهای پیشواز مناسبتی این ماه مطلع شوند.
علاوه بر این، علاقه‌مندان به نواهای محلی فارس و بختیاری می‌توانند با ارسال یک پیامک رایگان به شماره 8032 و علاقه‌مندان به نواهای جنوبی نیز با ارسال یک پیامک رایگان به شماره 8034 از فهرست این نواهای پیشواز مطلع شوند.
 
بر اساس این گزارش، دریافت لیست محصولات چندرسانه‌ای پیشخوان محرم ایرانسل هم با ارسال یک پیامک رایگان به شماره 8889 ممکن خواهد شد. علاوه بر این، 5 بسته محتوایی با 30درصد تخفیف و با تعرفه 3000 ریال شامل نوای پیشواز، تصویر پس زمینه و سرویس متنی ویژه ایام محرم، به مشترکین عرضه می‌شود.
 
مشترکان ایرانسل می‌توانند با ارسال یک پیامک بدون متن به شماره 84877 در مسابقه پیامکی "روز واقعه" شرکت کرده و در قرعه کشی 124میلیون تومان جوایز در نظر گرفته شده برای این مسابقه شرکت کنند.
 
اطلاعات بیشتر از محصولات و خدمات ویژه محرم ایرانسل، از طریق وبسایت رسمی این شرکت به نشانی  www.irancell.ir قابل مشاهده است.

برگرفته از
محصولات ویژه محرم ایرانسل
لینک کوتاه
برچسب ها