رژیم غذایی سخت آنجلینا جولی برای همدردی با بازیگران فیلم «ناشکسته»

نویسنده:

۱۱:۴۴:۲۶


آنجلینا جولی بازیگر برنده جایزه اسکار که حالا کارگردانی را در پیش گرفته است، در زمان فیلم‌برداری فیلم «ناشکسته»(Unbroken) برای حمایت از بازیگران فیلمش که در نقش زندانی و اسیران جنگی بازی می‌کرده و باید وزن کم می‌کردند، غذای زیادی نمی‌خورده است.

خواننده پاپ ژاپنی «میاوی»(با نام اصلی تاکاماسا ایشیهارا) که در نقش یک زندان‌بان بی رحم در فیلم «ناشکسته» بازی می‌کند، می‌گوید: "جولی هر روز به محل فیلم‌برداری می‌آمد، بازیگران را راهنمایی می‌کرد و مانند بقیه که باید برای ایفای نقششان رژیم می‌گرفتند زیاد غذا نمی خورد. او به همین خاطر بسیار لاغر شده بود."
فیلم «ناشکسته» روایت داستان «لوییس زامپرینی» قهرمان دوی المپیک و افسر نیروی هوایی آمریکایی است که در جنگ جهانی دوم به اسارت نیروی دریایی ژاپن در می‌آید. «جک اوکانل» که در نقش زامپرینی بازی می‌کند نیز در میان بازیگرانی بوده که برای ایفای نقش خود باید رژیم غذایی سخت می‌گرفته‌اند. جولی حتی بسیاری از حرکات سخت و مشقت باری که بازیگران مجبور به انجام آن بوده‌اند را همراه آنان انجام می‌داده تا بازیگران فیلمش احساس نزدیکی بیشتری با او داشته باشند.

آنجلینا جولی کمی پیش‌تر اعلام کرد که کم کم از بازیگری فاصله خواهد گرفت و حرفه کارگردانی را در پیش می‌گیرد و احتمالا نقش «کلئوپاترا» آخرین نقشی خواهد بود که او بازی می‌کند. او در مصاحبه‌ای در ماه ژوئن گفت: "این یکی از آن نقش‌هایی است که فکر می‌کنید هر چه دارید برای بازی آن مایه می‌گذارید و بعد همان جا همه چیز را در بهترین موقعیت تمام می‌کنید."

حقوق ساخت فیلمی بر اساس زندگی «لوییس زامپرینی» بیش از 50 سال پیش توسط استودیو یونیورسال خریداری شده بود اما تا به حال کسی برای ساختن فیلمی بر اساس آن پیشقدم نشده و جولی برای ساخت آن مشکلات زیادی داشته است. او می‌گوید: "من برای ساخت این فیلم ماه‌ها جنگیدم…احساس می‌کردم که به ساختن این فیلم احتیاج دارم و این فیلم از من انسان بهتری خواهد ساخت."

پریا پورمند

 

برگرفته از
Unbroken
لینک کوتاه

دیدگاه