معرفی یک بازی جذاب برای دستگاه‌های همراه

نویسنده:

۰۲:۳۶:۰۸

نام این بازی Piano Tiles است و یک عنصر جدید را در بازی‌های دستگاه‌های همراه به کار گرفته و آن هم موسیقی است.
این بازی برای آیفون، آیپد و گوشی‌های هوشمند اندرویدی ارائه شده است. احتمالاً نام این بازی در Google Play به عنوان Don’t Tap The White Tile باشد.

 در حالت Arcade، آبشاری از کلیدهای مشکی که از چپ به راست پخش شده‌اند، از بالا به پایین سرازیر می‌شوند. هر کلید نشان‌دهنده یک نت از آهنگ موردنظر است. در این بازی تنها باید کلیدهای مشکی را فشار دهید و نباید کلیدهای سفید را لمس کنید. هر قدر سریع‌تر این کار ر انجام دهید، هم امتیاز بیشتری می‌گیرید و هم آهنگ موردنظر بهتر نواخته می‌شود. اگر اشتباهاً یک کلید سفیدرنگ را فشار دهید، می‌بازید. اگر سرعتتان بیش‌ازحد باشد، نیز می‌بازید.

آهنگ‌های Für Elise بتهوون و Canon از Pachelbel از جمله آهنگ‌هایی هستند که در این بازی به چشم می‌خورند.
علاوه بر حالت Arcade، حالت‌ Classic نیز در بازی وجود دارد که تعدادی کلید را نشان می‌دهد و شما باید برخلاف جهت ساعت آن‌ها را فشار دهید. در حالت Zen نیز چند ثانیه فرصت دارید تا هر قدر می‌توانید کلیدهای بیشتری را فشار دهید. حالت Relay به نوعی زیرمجموعه‌ای از حالت Zen محسوب می‌شود که پس از هر 50 کلید، زمان را مجدداً شروع می‌کند. حالت Rush هم یکی از زیرمجموعه‌های حالت Arcade محسوب می‌شود که تعداد کلیدهای فشرده‌شده در هر ثانیه را محاسبه می‌کند.

به نظر می‌رسد با خواندن این مطلب هیجان‌زده شدید و می‌خواهید هر چه سریع‌تر این بازی را انجام دهید. پس عجله کنید و از این بازی جذاب لذت ببرید.
  
پریا اقدامی
 
برگرفته از
Piano Tiles
لینک کوتاه

دیدگاه