تأخیر هوندا برای معرفی Legend

نویسنده:

۰۱:۱۶:۵۲


اخیراً شرکت هوندا مشکلاتی در زمینه کیفیت داشته است. بیشتر این مشکلات در رابطه با کیسه‌های هوایی بوده که توسط شرکت Takata ساخته شده است. به عنوان مثال Fit Hybrid جدید در سال جاری 5 بار پشت سرهم فراخوان شده است. حالا این شرکت ژاپنی قصد دارد تا عرضه سدان جدید خود را به تأخیر بیندازد.

این سدان که Legend نام دارد، همان اتومبیلی است که شرکت هوندا در بازار ژاپن آن را Acura RLX می‌نامد. این اتومبیل در ایالات متحده آمریکا چندین بار به دلیل مشکلات متنوع از چراغ‌های جلو گرفته تا کمربند ایمنی و پیچ‌های سیستم تعلیق فراخوان شده است. بروز چنین مشکلات کیفیتی باعث شدند تا هوندا معرفی سدان برتر خود را در بازار ژاپن به تأخیر بیندازد. طبق گزارش سایت Bloomberg، معرفی این سدان که ابتدا قرار بود در پاییز انجام شود، سپس به تاریخ 22 ژانویه منتقل شد، قرار است بالاخره در 20 فوریه انجام شود.

این مدت‌زمان نشانه آن است که مهندسان ژاپنی هوندا فرصتی خواهند داشت تا قبل از معرفی این سدان در ژاپن، مشکلات مرتبط با سیستم ایمنی رادار و رانشگر هیبریدی پیشرفته آن را رفع کنند. امیدواریم این بار پس از معرفی این اتومبیل، فراخوانی به دلیل مشکلات صورت نگیرد.


 

پریا اقدامی
برگرفته از
HONDA LEGEND
لینک کوتاه

دیدگاه