اسپیکرهای جدید ring سامسونگ، انتشار صدا در تمامی جهات

نویسنده:

۱۱:۳۵:۳۶

 
اسپیکر تازه سامسونگ ring radiator نامگذاری شده و در حال حاضر دو مدل WAM6500 و WAM7500 از آن معرفی گردیده است. این محصول زیبا و شکیل که به ادعای سامسونگ در مرز نهایی هنر و تکنولوژی روز دنیا ایستاده، محصولی کوچک و یکپارچه است که صدایی فراگیر و در تمام جهات را فراهم میآورد.
 
این اسپیکر علاوه بر اینکه موسیقی را در تمامی جهات (۳۶۰ درجه) منتشر میکند، به خوبی از پس کنترل موثر میزان باس و تریبل صدا هم بر آمده است. و البته استایل و سبک منحصر به فرد طراحی آن، تولید محصولی رده بالا و لوکس را نوید میدهد. طراحی مدل ۶۵۰۰ بیش از هر چیز به یک کتری آشپزخانه آوانگارد شباهت دارد. در حالی که مدل ۷۵۰۰ میتواند تداعیگر یک لامپ رومیزی قرن سی و یکم باشد.
 
سامسونگ تا کنون درباره قیمت این اسیکرهای زیبا یا زمان ارائه آنها سخنی نگفته است. اما مطمئنا چنین طراحی عالی میتواند این اسپیکرها را به محصولاتی لوکس و پرطرفدار تبدیل کند.
 
البته این دو اسپیکر تنها محصولات معرفی شده در نمایش زودهنگام سامسونگ نبودند. بلکه این شرکت از سیستمهای صوتی خمیده یا Curved Soundbar  خود نیز پرده برداری نموده. این سیستمهای صوتی قرار است مکملی برای تلویزیونهای خمیده سامسونگ باشند و در کنار تجربه جذاب تصاویر منحنی، مشتریان صدایی جهت دار را هم در اختیار داشته باشند.
 
این سیستمهای صوتی در مدلهای ۶۰۰۰، ۶۵۰۰، ۷۵۰۰ و ۸۵۰۰ ارائه خواهند شد و البته برای تلویزیونهای ۴۵ تا ۷۸ اینچ خمیده سامسونگ هم مدلهای خاص هماهنگ با اندازه عرضه خواهند گردید. مدل ۸۵۰۰ این ساوند بارها نیز با ۳ اسپیکر اضافی عرضه میشود که میتواند صدایی فراگیر (سوراند ۹.۱ کاناله) را در سینمای خانگی شما خلق کند. البته درباره قیمت و زمان ارائه این محصولات نیز هنوز چیزی نمیدانیم. شاید برای اخبار تکمیلی باید منتظر CES2015 باشیم.
 
عباس واحدی

 
برگرفته از
ring
لینک کوتاه

دیدگاه