تبدیل موتور یک لامبورگینی به موتورسیکلتی عجیب! + ویدیو

نویسنده:

۰۱:۱۵:۳۳


دوست فردی به نام Chuck Beck یک اتومبیل لامبورگینی داشت که در یک آتش‌سوزی از بین رفت و تنها چیزی که از آن باقی ماند، موتور V12 آن بود. این فرد تصمیم گرفت تا موتور اتومبیلش را به Beck بدهد. Beck نه تنها این موتور را از دوستش پذیرفت، بلکه به آن زندگی دوباره بخشید. حالا موتور V12 یک اتومبیل لامبورگینی به یک چارچوب موتورسیکلت جالب تبدیل شده است. ایده ساخت این موتورسیکلت نسبتاً احمقانه به نظر می‌رسید، به همین دلیل Beck زمانی آن را ساخت که همسرش در تعطیلات تابستانی و خارج از شهر به سر می‌برد.

طبق اخبار، این موتور احتمالاً به یک اتومبیل Countach از شرکت لامبورگینی تعلق داشته است. اگر این خبر درست باشد، توان آن 350 الی 450 اسب بخار است. Beck از یک جعبه‌دنده سه دنده‌ای Volkswagen برای این موتور استفاده کرد و یک اتصال خاص برای فرمان آن ساخت. وی می‌گوید این موتور کار می‌کند؛ اما ما فکر می‌کنیم این موتورسیکلت تنها در جاده‌های صاف و پیچ‌های عریض کار می‌کند. 
مطمئناً Beck تنها یکی از افرادی است که موتورسیکلت‌های دارای موتور اتومبیل ساخته است؛ اما فکر می‌کنیم این موتورسیکلت از موتورسیکلت Tomahawk که از یک موتور V10 بهره برده بود، عجیب‌تر است. با این حال، یک نکته حتمی است و آن هم بلندتر بودن این موتورسیکلت از سایر موتورسیکلت‌هایی است که بدین طریق ساخته شده‌اند. ویدئوی این موتورسیکلت عجیب را تماشا کنید و ببینید که چگونه Beck سعی دارد این موتورسیکلت را براند.
 
 

پریا اقدامی
 
برگرفته از
موتورسیکلتی عجیب
لینک کوتاه

دیدگاه