لیوان هوشمندی که میزان کالری نوشیدنی را محاسبه می‌کند! + ویدیو

نویسنده:

۰۲:۲۲:۲۵

لیوان Vessyl نام لیوانی هوشمند است که نه تنها میزان نوشیدنی را محاسبه می‌کند، بلکه تشخیص می‌دهد که نوشیدنی مورد‌نظر چیست.

این لیوان برای مدیرعامل Jawbone، Yves Behar، طراحی شده بود و سرانجام 7 سال کار مدیرعامل Justin Lee است. این لیوان تفاوت میان نوشیدنی‌های اصلی و تقلبی را شناسایی می‌کند. مهم‌تر از آن این است که Vessyl میزان کالری، کافئین و حتی پروتئین موجود در نوشیدنی را شناسایی کرده و تمام این اطلاعات را در طول روز پیگیری می‌کند.

طبق گفته Lee، هدف از Vessyl ایجاد چیزی بود که برای افراد مهم است. برای برخی افراد، کاهش وزن مهم است و برای برخی میزان کافئینی که در طول روز مصرف می‌کنند.
زمانی که مایعی را داخل این لیوان می‌ریزید، اطلاعات نوشیدنی موردنظر شما روی آن ظاهر می‌شود و اپلیکیشن موبایل آن، ردیابی تمام جرعه‌ها را آغاز می‌کند. اگر می‌خواهید محتوای لیوان را دور بریزید، لیوان را به طور ناگهانی خم کنید تا ردیابی نوشیدنی موردنظر را متوقف کند.

این لیوان علاوه بر اطلاعاتی که در مورد تغذیه فراهم می‌آورد، میزان آب مصرفی روزانه شما را نیز اندازه‌گیری می‌کند. این لیوان با توجه به نیازها و مکان فعلی شما، میزان آب مصرفی ایده‌آل برای شما را تحت عنوان Pryme نشان می‌دهد. لیوان هوشمند Vessyl، Pryme را به صورت یک خط سفید روی لیوان نشان می‌دهد تا مطمئن شود به اندازه کافی آب می‌نوشید. زمانی که به اندازه کافی آب بنوشید، این خط به رنگ آبی درمی‌آید. چند ساعت بعد، خط سفید مجدداً ظاهر می‌شود و به شما یادآوری می‌کند که یک لیوان آب بنوشید.

این لیوان قرار است اوایل سال 2015 با قیمت 199 دلار به فروش برسد.
 


 
برگرفته از
لیوان هوشمند
لینک کوتاه

دیدگاه