ورود مخفیانه Chevy Volt 2016 به سالن CES

نویسنده:

۰۷:۳۶:۴۷

 
شرکت شورلت اجازه داد تا تصاویری از مدل جدید Volt به هنگام ورود این اتومبیل به سالن نمایشگاه در اواخر روز یکشنبه ثبت شود.
البته زمان ویدئو کوتاه است و به دلیل کیفیت پایین ویدئو، عذرخواهی می‌کنیم. با این حال، می‌توانید طراحی جدید جلوی اتومبیل را در این ویدئو ببینید. برای مشاهده دقیق‌تر، عکس باکیفیت این اتومبیل را که توسط سایت The Verge منتشر شده، ببینید. البته شرکت شورلت، عکسی از دماغه اتومبیل جدید Volt در توییتر رسمی این شرکت ارسال کرده که در ادامه می‌بینید.

این شرکت اطلاعاتی در مورد این اتومبیل جدید منتشر نکرده؛ اما ما اطلاعاتی در اختیار داریم. اتومبیل جدید Volt، از یک موتور بنزینی 1.5 لیتری جدید برخوردار خواهد بود که به سوختی که عدد اکتان بالایی دارد، نیاز ندارد؛ عدد اکتان مقیاسی است برای نشان دادن مقاومت بنزین و یا دیگر سوخت‌ها در مقابل گرما، فشار و شروع احتراق خودبه‌خود یا بدون جرقه.  این اتومبیل بیشتر در دسته اتومبیل‌های الکترونیکی قرار می‌گیرد و باتری آن نیز بزرگ‌تر است.

پس از معرفی این اتومبیل طی یک هفته آینده، اطلاعات بیشتری به دست خواهیم آورد. در حال حاضر، فقط تصاویر زیر را در دست داریم.
 

برگرفته از
Chevy Volt 2016
لینک کوتاه

دیدگاه