با چنگال روی تبلت بنویسید!

نویسنده:

۱۲:۵۵:۵۲


تبلت جدید شرکت لنوو با عنوان Yoga Tablet 8، نوعی فناوری جدید دارد که این شرکت آن را AnyPen می‌نامد. این نام واقعاً برازنده این تبلت است؛ زیرا شما می‌توانید از هر وسیله‌ای به عنوان قلم بر روی سطح ضدخش این تبلت استفاده کنید.

حتماً با خود فکر می‌کنید چه فایده‌ای دارد که به عنوان مثال از یک انبردست برای کنترل تبلت خود استفاده کنیم؟ سؤال خوبی است. این تبلت از صفحه‌ای 8 اینچی و ویندوز 8 برخوردار است.
حتماً شما هم موافق هستید که کار کردن روی یک تبلت 8 اینچی با انگشتان دست، تقریباً امکان‌پذیر نیست. به همین دلیل شرکت لنوو این فناوری را ارائه کرده تا بتوانید از هر چیزی که نوک فلزی دارد، برای کنترل این تبلت بهره ببرید. علاوه بر این، زمانی که از یک مداد یا خودکار واقعی برای نوشتن روی تبلت استفاده می‌کنید، نوشتن روی تبلت بسیار ساده‌تر و عادی‌تر می‌شود.

علاوه بر این که شما می‌توانید از یک چنگال قدیمی به عنوان ماوس استفاده کنید، این تبلت از ویندوز 8 نیز برخوردار است. این تبلت از یک پردازشگر چهار هسته‌ای و دو بلندگو در سمت جلو بهره می‌برد.

این تبلت نیز همانند تبلت‌های دیگر این شرکت، از یک بخش استوانه‌ای برخوردار است که باتری بزرگی را در خود جای داده است. همچنین Yoga Tablet 8 یک جک انعطاف‌پذیر دارد که به شما اجازه می‌دهد به هنگام تماشای فیلم، تبلت را ایستاده نگه دارید.

احتمالاً دوست دارید تبلتی که ویندوز 8 دارد، صفحه‌ای بزرگ‌تر از 8 اینچ داشته باشد. در نتیجه این تبلت طرفداران کمی خواهد داشت؛ اما زمانی که این تبلت ویندوز 8 ارائه شد و توانستید از یک سنجاق‌سر به عنوان قلم استفاده کنید و تنها 299 دلار بپردازید، متوجه می‌شوید که معامله خوبی انجام داده‌اید.
 

برگرفته از
Yoga Tablet 8
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “با چنگال روی تبلت بنویسید!”