رونمایی از اولین گوشی هوشمند Kodak در CES

نویسنده:

۰۸:۰۱:۳۷

گوشی Kodak IM5 که احتمالاً همه آن را با نام Kodak خواهند شناخت، توسط شرکت Bullitt ساخته شده است؛ شرکتی که در زمینه ساخت گوشی‌های محکم و بادوام که معمولاً به شرکت‌هایی مانند Cat تعلق دارند، تخصص دارد.

گوشی Kodak یک دوربین اصلی 13 مگاپیکسلی در بخش عقب دارد و یک دوربین 5 مگاپیکسلی در بخش جلو. هر دو دوربین عملکرد بالایی در شرایط کم‌نور دارند، به ویژه دوربین جلو در این زمینه فوق‌العاده عمل می‌کند. با این حال، این تصاویر را نمی‌توان با تصاویر باکیفیت گوشی‌های آیفون مقایسه کرد.

شرکت Bullitt با این مسئله مشکلی ندارد؛ زیرا هدف از ساخت گوشی Kodak، ساخت یک گوشی دوربین‌دار بود که استفاده از آن برای افرادی که نمی‌خواهند از گوشی‌های هوشمند برتر استفاده کنند، آسان باشد. همچنین شرکت Bullitt قصد دارد تا به اشتراک‌گذاری یا چاپ عکس‌هایی را که با این گوشی گرفته می‌شود، آسان نماید. در نتیجه دکمه‌های Print و Share در این گوشی بسیار بزرگ و برجسته هستند. اندروید این گوشی، نسخه 4.4 یا همان KitKat است که طبق اخبار، طی سال 2015 به اندروید 5.0 آپدیت خواهد شد.

زمانی که این گوشی را در دست می‌گیرید، بسیار محکم به نظر می‌رسد و فوق‌العاده سبک است؛ شاید بتوان گفت به سبکی گوشی سامسونگ گلکسی آلفا است. این گوشی قرار است در سه‌ماهه نخست سال 2015 و با قیمت 249 دلار عرضه شود. با این حال تنها در اروپا به فروش خواهد رسید. طرفداران شرکت Kodak در آمریکا برای خرید این گوشی باید تا آخر سال منتظر بمانند.
 

  

برگرفته از
Kodak IM5
لینک کوتاه

دیدگاه