فراخوان شرکت جنرال موتورز برای ۸۳۵۷۲ دستگاه شاسی‌بلند

نویسنده:

۰۱:۰۳:۳۳

این فراخوان به دلیل احتمال وجود مشکلاتی در سوئیچ‌های احتراق صورت گرفته است. در اتومبیل‌هایی که این مشکل را دارند، اندازه سوئیچ احتراق، درست نیست و این امر باعث می‌شود که احتراق در حالت Start باقی بماند. در این صورت یا به دلیل مرتعش شدن یا به دلیل دمای داخلی پایین، احتراق به حالت Accessory باز می‌گردد. این امر باعث از دست دادن قدرت شده و کیسه‌های هوا را از کار می‌اندازد. این یک مشکل سیستم احتراق با مشکلی که در سال گذشته برای سیستم احتراق اتومبیل‌های این شرکت به وجود آمده بود، متفاوت است.

شرکت جنرال موتورز اظهار داشته که احتمالاً کمتر از 500 دستگاه شاسی‌بلند دچار این مشکل شده‌اند؛ اما ممکن است این مشکل شامل اتومبیل‌هایی شود که از سال 2007 تا 2014 تولید شده‌اند و اخیراً مشکل آن‌ها با قطعات ناقص رفع شده بود. این شاسی‌بلندها که بین سال‌های 2011 و 2012 تولید شده‌اند، عبارت‌اند از Cadillac Escalade،Escalade ESV، Escalade EXT، Chevrolet Avalanche، SilveradoHD،Silverado LD، Suburban، Tahoe، GMC SierraLD، Sierra HD، Yukon و Yukon XL.

شرکت جنرال موتورز به صاحبان و فروشندگان این اتومبیل‌ها خبر خواهد داد تا سیستم سوئیچ احتراق آن‌ها را بررسی کرده و در صورت نیاز، آن را تعویض کند.

 

برگرفته از
فراخوان
لینک کوتاه