راه یابی اپل پی پمپ گازهای زنجیره‌ای شِورِن در ۲۰۱۵

نویسنده:

۰۱:۱۱:۲۷

با توجه به این منبع خبری، شرکت شِورِن به تازگی اپل پی را در جایگاه های خود راه اندازی کرده است و از ماه اکتبر امکان پرداخت با گوشی های اپل در این فروشگاه ها فراهم شده است.

شرکت شِورِن در ماه اکتبر و همزمان با راه اندازی اپل پی در جایگاه هایش، برنامه های خود را در ارتباط با پشتیبانی اپل پی و یک پارچه سازی آن در ایستگاه های پمپ بنزین در سال 2015، اعلام کرده بود.

 شرکت اپل نیز فروشگاه های Extra Mile  و Texaco که متعلق به شرکت شورون است را به عنوان شرکای خود اعلام کرده است. اخبار شرکت شِورِن حاکی از تعهدی است که این شرکت برای راه اندازی سرویس پرداخت اپل پی در سال 2015 دارد و قابلیت در دسترس بودن این سرویس پرداخت را افزایش می دهد.

بسیاری از فروشگاه ها، رستوران ها و بخش های تجاری دیگر نیز از ماه اکتبر امکان پذیرش اپل پی را به صندوق های خود افزوده اند. بعضی از آن ها عبارتند از : مک دونالد، پانرا برد، والگرینز و غیره. از آن پس، اپل پی، شرکت های دیگری مانند Winn-Dixie/Bi-Lo، Satples و استادیوم های ورزشی بیسبال را برای جام جهانی 2014 را نیز به مجموعه خود اضافه کرده است.

در حال حاضر، اپل پی محدود به کاربران iPhone 6 و iPhone 6 plus در ایالات متحده بوده و تمایل خود برای گسترش این سرویس به اروپا، خاورمیانه، هند و آفریقا را نیز نشان داده است.

برگرفته از
Apple Pay
لینک کوتاه