سیلوستر استالون باری دیگر «رمبو» را به سینما می‌آورد

نویسنده:

۰۲:۲۵:۱۵


سیلوستر استالون، بازیگر 68 ساله آمریکایی اعلام کرد که باری دیگر در نقش «جان رمبو» سرباز آشفته‌حال جنگ ویتنام بازی می‌کند. عنوان پنجمین فیلم رمبو، «رمبو: آخرین خون»(Rambo: Last Blood) خواهد بود.

استالون در پستی که در توییتر خود منتشر کرده، اشاره می‌کند که در حال آماده شدن برای شروع فیلم‌برداری فیلم گانگستری جدیدی بوده که بر اساس زندگی «گرگوری اسکارپا» ملقب به «فرشته مرگ» رییس مافیایی کلمبیایی ساخته خواهد شد، اما او ابتدا کار بر روی فیلم رمبو را آغاز می‌کند.

کاراکتر رمبو برای اولین بار در فیلم «اولین خون» در سال 1982 ظاهر شد. دو فیلم دیگر نیز در ادامه این فیلم ساخته شدند و فیلم چهارم که «رمبو» نام داشت هم در سال 2008 اکران شد؛ این فیلم که داستان سختی‌های رمبو در راه نجات تعدادی مُبلِّغ مسیحی بود که توسط ارتش برمه دستگیر شده بودند، در سراسر جهان فروش 113 میلیون دلاری داشت. با این حال مشخص نیست که آیا این آخرین باری خواهد بود که استالون شخصیت رمبو را برروی پرده سینما می‌آورد یا نه؟ این شخصیت، بر اساس شخصیتی در رمان «اولین خون» نوشته «دیوید مورِل»-که در سال 1972-منتشر شد، ساخته شده است.

اما به نظر می‌رسد که استالون، بازی در نقش شخصیت‌های قدیمی و محبوبش را ترک نمی‌کند. او علاوه بر اخبار مربوط به بازی در نقش رمبو، اعلام کرد که برای بازی در نقش «راکی بالبوآ» در فیلم «Creed»(با کارگردانی رایان کوگلر) به فیلادلفیا سفر خواهد کرد. او در این فیلم، نقش مربی نوه «آپولو کرید»(با بازی مایکل جوردن) را بازی می‌کند و این هفتمین بار است که استالون در نقش راکی ظاهر می‌شود.

سیلوستر استالون به خاطر بازی در فیلم راکی نامزد دریافت دو جایزه اسکار، یکی برای بهترین بازیگر و دیگری برای بهترین نمایشنامه شده است. وی سومین بازیگر تاریخ بود که بخاطر یک فیلمش، نامزد دریافت این دو جایزه شد. پیش از او فقط چارلی چاپلین و اورسن ولز به این افتخار نائل شده بودند.
 

برگرفته از
رمبو
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “سیلوستر استالون باری دیگر «رمبو» را به سینما می‌آورد”