اتومبیل هیوندای بخرید و از طریق مچ دست، اتومبیل را روشن کنید!

نویسنده:

۱۲:۱۷:۱۸

شرکت هیوندای یک اپلیکیشن جدید Blue Link برای ساعت‌های هوشمند ارائه کرده است. این اپلیکیشن که صرفاً برای صفحه‌های ساعت طراحی شده، به شما اجازه می‌دهد تا اتومبیل خود را قفل و باز کرده و حتی موتور را روشن و خاموش کنید. تمام این کارها تنها از طریق ساعت هوشمندی که روی مچ دستتان بسته شده، انجام می‌شود؛ مانند جیمز باند.

اپلیکیشن Blue Link شرکت هیوندای، یک اپلیکیشن برای گوشی هوشمند است که به شما اجازه می‌دهد بسیاری از جوانب اتومبیلتان را از هر جایی در جهان کنترل کنید؛ فقط کافی است وای‌فای داشته باشید یا سیم‌کارتتان آنتن داشته باشد. حالا این اپلیکیشن برای ساعت‌های هوشمند اندرویدی نیز ارائه شده و قرار است به زودی اپلیکیشن مختص ساعت هوشمند اپل نیز ارائه شود.
در نتیجه اگر یک ساعت هوشمند و یک اتومبیل که از این قابلیت برخوردار است، دارید، می‌توانید زمانی که در سان‌فرانسیسکو هستید، اتومبیل خود را که در نیویورک پارک شده، کنترل نمایید.

اگر اتومبیل شما دارای استارت کنترل از ره دور باشد، این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد تا موتور اتومبیل خود را روشن یا خاموش کنید، درها را قفل یا باز کنید، چراغ‌ها را روشن و خاموش کنید و بوق بزنید تا در مکانی شلوغ اتومبیل خود را بیابید، موقعیت مکانی اتومبیل خود را پیدا کنید و حتی کمک کنار جاده درخواست نمایید.

این اپلیکیشن جدید که مختص ساعت‌های هوشمند است، در واقع نسخه‌ای از اپلیکیشن Blue Link مختص گوشی‌های هوشمند است. در نتیجه تمام کارهایی را که می‌توانید با گوشی هوشمند خود انجام دهید، با ساعت هوشمند اندرویدی نیز می‌توانید انجام دهید. همچنین از آنجا که ساعت‌های اندرویدی دارای کنترل از طریق صدا هستند، شما می‌توانید با صدای خود، اتومبیلتان را روشن کنید.

آنچه در مورد اپلیکیشن Blue Link ساعت‌های هوشمند بسیار جذاب به نظر می‌رسد، این است که این اپلیکیشن با تمام اتومبیل‌های هیوندایی که مجهز به Blue Link هستند، سازگار است. نسل اول اتومبیل‌های هیوندای مجهز به Blue Link در سال 2012 ارائه شدند. در نتیجه لازم نیست حتماً یک اتومبیل جدید هیوندای بخرید تا بتوانید از این اپلیکیشن استفاده کنید.
این اپلیکیشن تنها یک چیز کم دارد، آن هم بیرون‌انداز یا همان اجکت صندلی!
 


برگرفته از
Blue Link
لینک کوتاه

دیدگاه

2 دیدگاه برای “اتومبیل هیوندای بخرید و از طریق مچ دست، اتومبیل را روشن کنید!”
  1. باسلام برنامه Blue Link را برای جنسیس 2015 از کجا می توانم تهیه بکنم لطفا راهنمایی بکنید یا با این شماره 09161113424. تماس بگیرید باتشکر