پخش «Game of Thrones» در سینماهای آیمکس

نویسنده:

۱۲:۴۱:۵۹

دو قسمت از فصل چهارم سریال محبوب و درام فانتزی شبکه اچ.بی.او «Game of Thrones» همراه با تریلر جدید از فصل پنجم این سریال(که در فصل بهار پخش خواهد شد)، به فرمت آیمکس تبدیل شده و به مدت یک هفته از ۲۳ ژانویه تا ۲۹ ژانویه در سینماها به نمایش در می‌آیند.

دو قسمت «The Watchers on the Wall» و «The Children» اپیزودهای مورد نظر برای پخش در سینما هستند اما اطلاعات بیشتر و لیست قیمت‌ها به زودی بر روی سایت «imax.com» قرار خواهد گرفت.

پاملا لیواین مدیر بخش تجاری شبکه اچ.بی.او می‌گوید: "شکوه و جذابیت تصویری بالای این مجموعه تلویزیونی، کاملا درخور فرمت آیمکس است. ما همیشه به دنبال این هستیم که طرفداران این سریال را با تجربه‌های جدید و هیجان انگیز رو به رو کنیم و نمایش این دو قسمت کلیدی به همراه تریلری جدید، واقعه بسیار جذابی خواهد بود."
به گزارش سایت دِدلاین «بازی تاج و تخت» در سال گذشته رتبه اول جستجوهای گوگل و منشن‌های فیس بوکی در میان سریال‌های تلویزیونی را از آن خود کرده است.

این مجموعه تلویزیونی سال گذشته در 19 رشته جایزه اِمی نامزد شد و 4 جایزه را از آن خود کرد. در رقابت‌های گلدن گلوب امسال نیز بازی تاج و تخت در رشته «بهترین مجموعه تلویزیونی درام» نامزد شده است.

بازی تاج و تخت (Game of Thrones) توسط دیوید بنیاف و دی. بی. وایس برای شبکه اچ‌بی‌او ساخته شده‌ و اقتباسی از پرفروش‌ترین مجموعه داستان‌های فانتزی جرج آر. آر. مارتین «ترانه یخ و آتش»(A song of Ice and Fire) است. نخستین کتاب این مجموعه بازی تاج و تخت نام دارد. فیلم‌برداری این مجموعه در کارگاه ضبط فیلم پینت هال بلفاست و هم چنین در مالت، کرواسی، ایسلند و مراکش انجام گرفته‌است. دو روز پس از پخش قسمت اول فصل چهارم، این سریال برای فصل پنجم و ششم نیز تمدید گردید.

 

برگرفته از
Game of Thrones
لینک کوتاه

دیدگاه