تابلوهای میوه‌ای خوشمزه

نویسنده:

۱۰:۲۲:۱۱

همه چیز برای «اَمبِر لاک» با پست عکسی از سبزیجات بر روی اکانت ایسنتاگرامش آغاز شد؛ «هنر گیاهی» او حالا طرفداران زیادی پیدا کرده و حتی جیمی اولیور آشپر مشهور انگلیسی و آندروید به او سفارش کار می‌دهند.

«امبر لاک» طراحی‌هایی منحصر به فردی را استفاده از میوه و سبزیجاتی که بر روی پارچه‌ای می‌چیند خلق می‌کند، سپس از آن‌ها عکس گرفته و بر روی اینستاگرام و وب‌سایتش منتشر می‌کند.
او می‌گوید ایده این کار زمانی که ذهنش رسید که خرید روزانه‌اش را بر روی سنگفرش جلوی خانه‌اش گذاشت و چند برگ از درختان بر روی آن‌ها افتادند: "من فکر کردم که این سوژه عکس جالبی است و عکسی گرفتم و روی اینستاگرام منتشر کردم که با استقبال بی نظیری رو به شد!"

او ادامه می‌دهد: "من یک هنرمند نیستم، اما بعد از آن عکس اینستاگرامی که سال گذشته پست کردم، مردم سوال‌ها، نظرات و تشویق‌های فراوانی را برایم نوشتند که باعث تشویق من شد تا این عکس‌ها را به عنوان پرینت و عکس بفروشم. شبکه‌های اجتماعی شگفت انگیز هستند!" او تا به حال طراحی‌هایی برای مجله آشپزی جیمی اولیور و اپلیکیشن « Wear Watch Faces» اندروید انجام داده است.

امبر لاک که خود برای 18 ماه است به جرگه گیاهخواران پیوسته، می‌گوید که اشتیاق او برای خوردن غذای سالم الهام‌بخش خلق آثارش است و او امیدوار است که با این آثار، مردم را به خوردن سبزیجات و غذاهای سالم تشویق کند.

 

برگرفته از
خلاقیت
لینک کوتاه

دیدگاه