انتشار اولین تریلر رسمی فیلم «Ant-man» + ویدیو

نویسنده:

۰۷:۵۹:۲۳

سرانجام اولین تریلر رسمی فیلم جدید استودیو مارول که پل راد در آن نقش ابرقهرمان میکروسکوپی و کوچک مارول را بازی می کند، منتشر شد و همان گونه که انتظار می‌رود، کمی طنز مخصوص پل راد هم در آن دیده می‌شود. در این فیلم، راد در نقش اسکات لَنگ(Scott Lang)، دزدی دون پایه که توسط «دکتر هنری پیم»(با بازی مایکل داگلاس) انتخاب می‌شود تا به «مرد مورچه‌ای و قهرمانی جدید» تبدیل شود، بازی می‌کند. دکتر پیم خود خالق لباس و تکنولوژی «مرد مورچه‌ای» است اما برای قهرمان شدن سن زیادی دارد و به دنبال نیرویی جوان است.

کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه «مرد مورچه‌ای» ابتدا به ادگار رایت(اسکات پیلگریم در مقابل دنیا) واگذار شد اما او در میانه کار از این پروژه جدا شد و طرفداران این کمیک محبوب را نگران در مورد آینده فیلم رها کرد. استودیو مارول سرانجام «پیتون رید» را برای کارگردانی این فیلم و ساخت اقتباس سینمای این داستان مصور برگزید و با توجه به آن چه که در این تریلر می‌بینیم، به نظر می‌رسد که او کار قابل قبولی ارائه داده و در نمایش قهرمان مورچه‌ای مارول(که در تریلر سوار بر یک زنبور به جنگ دشمنانش می‌رود!) موفق بوده است.

از دیگر بازیگران فیلم «مرد مورچه‌ای» می‌توان به اونجلین لیلی(در نقش هوپ وَن داین-دختر دکتر پیم) و کوری استال اشاره کرد. «مرد مورچه‌ای» در تاریخ 17 جولای 201 به روی پرده نقره‌ای سینماها خواهد آمد.


 
برگرفته از
Ant-man
لینک کوتاه

دیدگاه