فناوری‌های پوشیدنی بیشتر کسب و کارها را مجذوب خود می‌کند تا مصرف کنندگان

نویسنده:

۱۲:۰۷:۳۱

در مقاله‌ای که از سوی مرکز تحقیقاتی فورستر منتشر شده است، 5 واقعیت درباره فناوری های پوشیدنی آمده است و پس از آن نتیجه گیری می شود که در این حوزه، هم چنان کسب و کارها اشتیاق بیشتر نسبت به مصرف کنندگان دارند. در این گزارش، تحلیلگران نشان می دهند 68 درصد از شرکت ها فناوری های پوشیدنی را به عنوان اولویتی برای خود قرار داده اند. در حالی که از نظر مصرف‌کنندگان، تنها 45 درصد از بزرگسالان تمایلی به استفاده از این تکنولوژی نشان داده اند.
 

این گزارش در پاسخ به این سوال که: «چرا فناوری های پوشیدنی اولویت بزرگی برای سال 2015 شناخته شده اند؟» منفعت کسب و کارها در سرمایه گذاری برای این تکنولوژی را به عنوان علت ذکر می‌کند که این موضوع هم کارآمدی های عملیاتی را افزایش می دهد و تجربیات مشتریان را از نو شکل می‌دهد.
 

این گزارش از تعدادی از کسب و کارهایی نام می برد که از این تکنولوژی جدید برای کارمندان خود استفاده می کنند. مانند شرکت Virgin Atlantic که به نماینده‌های خدمات مشتریان خود، عینک گوگل را ارائه کرده تا در هنگام پرسه زدن در سالن ها برای خدمات رسانی بهتر مفید باشد. نمونه دیگر، FinancialForce.com است که با استفاده از سرویس های ابری روی ساعت‌های هوشمند برای زمان‌بندی جلسات و هشدار نیاز رئیس به کارمندانش به کار می‌رود.
 

گاوندر در این مقاله می گوید: « قصد این کسب و کارها فقط ارائه کردن فناوری های پوشیدنی به کارمندان نیست؛ بلکه آن ها می‌خواهند با استفاده از این تکنولوژی مدل کسب و کار خود را از نو شکل دهند.»
 

اگر فناوری‌های پوشیدنی به یک مد جدید در کسب و کارها تبدیل شود، گام بعدی برای افزایش محبوبیت آن در میان مصرف کنندگان چه خواهد بود؟ این سؤالی است که سازندگان ساعت‌های هوشمند باید به آن پاسخ دهند.

برگرفته از
فناوری‌های پوشیدنی
لینک کوتاه