آمریکاگردی با یک سه‌چرخه عجیب! + ویدیو

نویسنده:

۰۲:۲۵:۳۷

چند سال قبل یکی از کارمندان شرکت American Wrench واقع در ایالت ایلینوی آمریکا William Shatner، بازیگر، نویسنده و نوازنده کانادایی (وی بیش از هر چیز به دلیل ایفای نقش کاپیتان  جیمز کرک در مجموعه تلویزیونی پیشتازان فضا مشهور است.) را در یک روز امضاء، ملاقات کرد. این شرکت در زمینه ساخت موتورسیکلت فعال است و چارچوب‌های بسیاری را برای موتورسیکلت‌هایی مانند Orange Country Choppers ساخته است. وی به Shatner پیشنهاد کرد که اجازه دهد شرکت American Wrench یک موتورسیکلت برای وی بسازد.
این پیشنهاد منجر به ساخت Rivet One شد. این وسیله از یک موتور V8 بهره می‌برد. صندلی تکی این وسیله را می‌توان به یک صندلی دونفره تغییر داد. تصور می‌شود که یک مخزن میان سیستم تعلیق عقب دو چرخ عقب و نقاط قرمزی که در بخش عقب به عنوان چراغ عقب به چشم می‌خورند، وجود دارد. تمام بدنه از آلومینیوم و با دست ساخته شده و از هواپیماها الهام گرفته است. طبق اخبار این وسیله از یک رانشگر مشابه آنچه در اتومبیل مدرن Corvette وجود دارد، بهره می‌برد.

موضوع این جت زمینی بسیار جدی است و Shatner می‌گوید قصد دارد تابستان امسال از شیکاگو تا لس‌آنجلس را با این وسیله نقلیه طی کند. شرکت سازنده اظهار داشته که این وسیله نقلیه را برای مشتریان خاص ارائه خواهد کرد و در حال کار بر روی یک مدل ارزان‌تر برای کسانی است که قدرت مالی زیادی ندارند.
در ادامه می‌توانید ویدئوی این وسیله نقلیه را ببینید.برگرفته از
Rivet One
لینک کوتاه

دیدگاه