انتشار «تاریخچه دنیای وارکرفت»

نویسنده:

۰۷:۱۰:۴۹

روز پنجشنبه «دارک هورس کامیکس»(عرضه کننده بسیاری از داستان‌های مشهور از جمله ایندیانا جونز، غارتگر، نابودگر، سیاره میمون‌ها، جنگ ستارگان و…)این خبر را منتشر کرد. به گفته این انتشارات داستان مصور «دنیای وارکرفت: تاریخچه» کتابی مرجع و اصلی در مورد تاریخ وارکرفت خواهد بود که "داستان‌هایی ناگفته در مورد آغاز دنیا و کهکشان، پیدایش پادشاهی‌های باستانی و نیروهایی که دنیای آزروت و مردمانش را شکل داده است" در بر خواهد گرفت. به گفته انتشارات دارک هورس، قسمت اول این کتاب که در سال جاری چاپ می‌شود، خوانندگان را به سفری در عصر افسانه و اسطوره، قرن‌ها پیش از وجود «هورد» و «الاینس» می‌برد.

با اینکه نویسنده این مجموعه داستان مصور هنوز اعلام نشده است-سایت آمازون در صفحه پیش فروش این کتاب نویسنده را «بلیزارد انترتینمنت» نمایش می‌دهد- تصویرگر این مجموعه مشخص شده: اولین قسمت این مجموعه تصویرسازی‌هایی از «پیتر لی» یکی از کانسپت آرتیست‌هایی که با بلیزارد همکاری و بر روی بازی‌های اصلی کار کرده را همراه خواهد داشت.

پل سمز، مدیر بلیزارد انترتینمنت در پی انتشار این خبر گفت: "ما معمولا سوال‌های زیادی از کاربرانی دریافت می‌کنیم که می‌خواهند بیشتر و بیشتر در مورد پیدایش و تزلزل شخصیت محبوبشان و یا ریشه‌های دنیای وارکرفت بدانند. این مجموعه کتاب‌های جدید عمیقا به این موضوع می‌پردازد و ما بی صبرانه منتظریم که کاربرانمان آن را بخوانند!"

قسمت اول «دنیای وارکرفت: تاریخچه» چهارم نوامبر امسال فقط در مغازه‌های فروش کتاب‌های مصور و پس از آن در هفدهم نوامبر در تمامی کتاب فروشی‌های آمریکا عرضه می‌شود.
 

برگرفته از
World of Warcraft
لینک کوتاه

دیدگاه