تاریخ اکران فیلم «Assassins Creed» منتشر شد

نویسنده:

۰۸:۰۴:۰۵

کمپانی فاکس قرن بیستم، تاریخ انتشار اقتباس سینمایی «Assassin's Creed» که مایکل فسبندر، یکی از بازیگران خوشنام هالیوودی در آن بازی می‌کند را اعلام کرد. این فیلم در تاریخ بیست و یک دسامبر سال 2016 در سینماها اکران می‌شود.
چندی پیش اعلام شد این فیلم-که بر اساس بازی محبوب کمپانی یوبی سافت ساخته می‌شود- در ماه آگوست سال جاری اکران خواهد شد، اما تولید این فیلم با مشکلات زیادی رو به رو و تاریخ تولید آن با تأخیر مواجه گشته است.

مایکل فسبندر(که برای بازی در فیلم‌هایی چون «ایکس-من» و «12 سال بردگی» شناخته می‌شود) نه تنها به بازی در «Assassin's Creed» می‌پردازد، بلکه یکی از تهیه کنندگان این فیلم نیز هست. او می‌گوید که از کار بر روی این فیلم به وجد آمده است: " من با نمایندگان شرکت یوبی سافت ملاقات کردم و آن‌ها کل ایده بازی و ماندن حافظه در DNA را توضیح دادند و فکر کردم خدای من، این واقعا ایده غنی است و می‌تواند از نظر علمی کاملا امکان پذیر باشد. این که چنین ایده بکری به سینما بیاید واقعا هیجان انگیز است. من هیجان‌زده‌ام و ما همه سخت در حال کار هستیم تا مطمئن باشیم که بهترین و اصیل‌ترین مجموعه را در کنار خودمان خواهیم داشت."

هنوز هیچ یک از بازیگران دیگر فیلم مشخص نشده‌اند اما شایعات حاکی از آن است که فسبندر خود در نقش اصلی «دزموند مایلز» بازی خواهد کرد. استویدیو فاکس همچنین اعلام کرده که کارگردانی این فیلم را «جاستین کرزل»(مکبث) بر عهده گرفته است.

«Assassin's Creed» بازی رایانه‌ای در سبک ترکیبی مخفی‌کاری، اکشن و دنیای آزاد است و توسط یوبی‌سافت ساخته و منتشر شده‌است. این بازی برای اولین بار در نوامبر سال ۲۰۰۷ برای پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ انتشار یافت و نسخه رایانه‌ای آن نیز در ۸ آوریل ۲۰۰۸ منتشر شد.

 

برگرفته از
Assassins Creed
لینک کوتاه

دیدگاه