[اعلامیه آسان‌پرداخت] آسان پرداخت سومین برنده خوش‌شانس تویوتا را معرفی کرد

نویسنده:

۰۳:۵۸:۳۲

به گزارش روابط عمومی شرکت آسان پرداخت پرشین،  سومین قرعه کشی تویوتا یاریس در سالن همایش‌های بین المللی ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی انجام شد.
مراسم قرعه کشی که با جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) همراه بود با حضور چهره های مطرح فرهنگی و هنری، بازیگران محبوب سینما و تلویزیون و گروه موسیقی«سون» گرم تر شد.

مدیران شرکت آسان پرداخت پرشین در این مراسم ضمن قدردانی از همراهی و همکاری کاربران، پذیرندگان و پرسنل شرکت با نوآوری ها و برنامه های جدید پرشین، دورنمای سیاست‌های تدوین شده را برای ترویج استفاده از اپلیکیشن های موبایلی پرداخت تشریح کردند.

در این مراسم قرعه کشی برای انتخاب برنده تویوتا یاریس با حضور نماینده صدا و سیما برگزار و آقای اکبر رجبی از بیجارکردستان به عنوان برنده معرفی شد.
در این مراسم به 7 نفر از کاربران برتر درگاه پرداخت اینترنتی، درگاه پرداخت موبایلی، دستگاه پوز آسان پرداخت نیز کمک هزینه 1 میلیون تومانی حج اهدا شد.
 
 

برگرفته از
آسان‌پرداخت
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “[اعلامیه آسان‌پرداخت] آسان پرداخت سومین برنده خوش‌شانس تویوتا را معرفی کرد”
  1. از پاسخگوی اقای ولی پور تشکر جون تلفن قطع شد ونشد در نظرسنجی شرکت کنم و از ایشون تشکر کنم اینجا میخوام نمره ی 1 را بهشون بدم

  2. با تشکر از پاسخگوی اقای ولی پور که بسیار خوب راهنمایی میکنند جون تلفن قطع شد و نتونستم تو ارزیابی شرکت کنم اینجا تشکر کردم