اتومبیل Chevy Volt مدل ۲۰۱۶با باتری برقی خود، ۵۰ مایل طی می‌کند + ویدیو

نویسنده:

۱۲:۱۲:۳۳

اتومبیل هیبریدی Chevy volt مدل 2016 قرار است در نمایشگاه North American International Auto Show در دیترویت به نمایش گذاشته شود. این مدل از مدل قبلی بهتر است. باتری برقی مدل جدید هم سبک‌تر و هم بزرگ‌تر از مدل سال گذشته است و ظرفیت آن از 17.1 کیلووات در ساعت به 18.4 کیلووات در ساعت افزایش یافته است.

با این حال مهم‌ترین ویژگی این اتومبیل، حداکثر مسافتی است که با نیروی الکتریکی طی می‌کند. این اتومبیل هیبریدی می‌تواند با استفاده از باتری برقی خود، 50 مایل را طی کند. این بدین معنی است که اتومبیل جدید 12 مایل بیشتر از مدل قبلی طی می‌کند.

شرکت شورلت اظهار داشته اتومبیل جدید Volt از یک فناوری باتری بهبودیافته بهره می‌برد که سیستم رانشگر الکترونیکی اتومبیل را 21 پوند سبک‌تر می‌کند. رانشگر دو موتوری این اتومبیل نیز سبک‌تر است و نسبت به مدل سال 2015، 100 پوند (حدود 45 کیلوگرم) سبک‌تر است. این کاهش وزن و افزایش عملکرد موتور بدین معنی است که دو موتور این اتومبیل با یکدیگر ترکیب می‌شوند تا سرعت آن را افزایش دهند. شرکت شورلت می‌گوید شتاب 0 تا 30 مایل بر ساعت اتومبیل Volt‌مدل 2016، 19 درصد قوی‌تر است.

همچنین طبق گفته این شرکت، شکل این اتومبیل از هیکل متعادل ورزشکاران حرفه‌ای الهام گرفته شده است. اتومبیل Volt‌هنوز بیشتر شبیه یک سدان 5 در است تا یک انسان ورزشکار. با این حال مدل جدید یک سری ویژگی‌های ظریف و زیبا را دارد که نمایش نشان‌گر میزان شارژ باتری روی شیشه جلو و یک سوکت شارژ درخشان را در برمی‌گیرد. بدن طریق راننده می‌تواند در تاریکی نیز اتومبیل خود را به شارژر متصل کند.
 


 
برگرفته از
Chevy Volt
لینک کوتاه

دیدگاه