تأیید شد: مایکل کیتون باری دیگر به نقش بیتل جوس باز می‌گردد

نویسنده:

۰۳:۴۵:۴۹

ست گراهام، که نوشتن فیلم جدید بیتل جوس را برعهده گرفته این خبر را تأیید کرد. مایکل کیتون که هم اکنون 63 سال دارد، در فیلم بیتل جوس ساخته تیم برتون(1988) در نقش روحی خبیث بازی می‌کرد که وظیفه بیرون راندن آدم‌های زنده را از خانه یک زوج مرده بر عهده داشت.

شرکت برادران وارنر، سه سال گذشته به دنبال راهی برای ساخت فیلم دیگری بر اساس این داستان و با کارگردانی تیم برتون بوده است و شایعات ساخته شدن و نشدن این فیلم، برای مدت‌های زیادی در جریان است. با این که پیشرفت تولید این فیلم بسیار کند بوده، تیم برتون ماه دسامبر گذشته اعلام کرد که ساخت این فیلم در حال نزدیک شدن به واقعیت است و حالا، ست-گراهام نیز این اخبار را تأیید کرده است. این فیلم بازسازی فیلم اصلی نیست و دنباله‌ای بر فیلم قبلی خواهد بود و مایکل کیتون می‌گوید که اگر تیم برتون بار دیگر کارگردانی را بر عهده بگیرد، علاقمند به بازگشت به نقش بیتل جوس است.

مایکل کیتون برای بازی در نقش ستاره هالیوودی رو به فراموشی در فیلم «مرد پرنده»(Birdman) موفق به دریافت جایزه گلدن گلوب سال 2015 شد. این فیلم کمدی از طرف بسیاری از منتقدین 5 ستاره دریافت کرده و مورد تحسین بسیار قرار گرفته است و امید بسیاری برای موفقیت در مراسم جوایز اسکار که ماه آینده برگذار می‌شود دارد. از دیگر فیلم‌های مایکل کیتون می‌توان به «بتمن»(1989) و «بازگشت بتمن»(1992) اشاره کرد.

فیلم بیتل جوس به کارگردانی تیم برتون در سال 1989 جایزه اسکار بهترین گریم را دریافت کرد. در این فیلم الک بالدوین، جینا دیویس، کاترین اوهارا، جفری جونز و وینونا رایدر 17 ساله بازی می‌کردند.

 

برگرفته از
مایکل کیتون
لینک کوتاه

دیدگاه