تیم «Gone Girl» برای بازسازی فیلمی از هیچکاک به هم می‌پیوندند

نویسنده:

۰۵:۰۶:۲۸

به گزارش ددلاین، جیلیان فیلین اعلام کرده که باری دیگر، برای بازسازی مدرنی از یکی از فیلم‌های آلفرد هیچکاک، کارگردان مشهور سینما با بن افلک و دیوید فینچر همکاری خواهند کرد. این سه تن-نویسنده‌ای موفق، کارگردان نامزد جایزه اسکار و بازیگر برنده اسکار- به هم خواهند پیوست تا فیلم «غریبه‌ها در قطار» هیچکاک را بازسازی کنند.

جیلیان فلین فیلمنامه فیلم جدید را که بر اساس داستان اصلی خواهد بود می‌نویسد؛ هنوز جزییات زیادی در مورد داستان این فیلم اعلام نشده، اما گفته می‌شود که این فیلم داستان یک ستاره هالیوود است که مشغول تبلیغات برای بردن جایزه اسکار است و در پی خرابی هواپیمایش، مجبور می‌شود تا از جت شخصی یک فرد غریبه برای سفر به هالیوود استفاده کند.

در فیلم «غریبه‌ها در قطار» هیچکاک که در سال 1951 ساخته شد، فارلی گرنجر و رابرت واکر بازی می‌کردند. این فیلم جنایی، دلهره آور و روانشناسانه داستان مردی مجنون و یک ستاره تنیس بود که بحث و جدلی مرگ بار را با یکدیگر آغاز می‌کنند.

با توجه به قلم تاریک و ترسناکی که جیلیان فلین در کتاب «Gone Girl» به کار برده، به نظر می‌رسد او بهترین گزینه برای نوشتن فیلم نامه این فیلم جدید که بن افلک تهیه کنندگی آن را بر عهده می‌گیرد، است.

دیوید فینچر(کارگردان Gone Girl) به زودی کار بر روی مجموعه تلویزیونی جدیدی به نام «Utopia» را برای شبکه اچ بی او آغاز خواهد کرد در حالی که بن افلک، مشغول بازی در فیلم «حسابدار»(The Accountant) به همراه آنا کندریک و ج.ک. سیمونز است. فیلم بعدی او «Batman v Superman: Dawn of Justice» خواهد بود که او در آن نقش بتمن را بازی می‌کند.

 

برگرفته از
Gone Girl
لینک کوتاه