نسخه بتا عنوان Battlefield: Hardline برای تمامی پلتفورم‌ها عرضه می‌شود

نویسنده:

۱۲:۱۲:۲۷

تهیه کننده اجرایی این عنوان، Steve Papoutsis، در پستی تازه، اطلاعاتی جدیدی را از بخش مولتی‌پلیر و نسخه بتا بازی بر ملا کرد. او اشاره کرد که گیمر‌ها می‌توانند گجت‌های جدیدی را امتحان کرده و در نقشه‌های جدیدی بازی کنند.

Hotwire و Conquest دو مد بخش چندنفره بازی هستند که در نسخه بتا می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید.

مد Hotwire جنگ و تیراندازی را با وسایل نقلیه سریع و آتشین ادغام کرده و حالت Conquest نیز نبردی 64 نفره بین پلیس و جنایتکاران را همانند نسخه‌های قبلی این سری، به نمایش می‌گذارد.
Papoutsis در این باره می‌گوید:"با این که تنها بخش کوچکی از بازی است، ما از شما می‌خواهیم که آماده شده و وارد میدان جنگ شوید. محدودیتی برای پیشرفت و بالابردن سطح وجود ندارد، پس چه تصمیم گرفته‌اید که جنایتکاران را به چنگ قانون بندازید و یا از دست پلیس پا به فرار بگذارید، می‌توانید سلاح‌ها و وسایل جدیدی را آزاد کنید."

او در ادامه افزود:"ما از شما می‌خواهیم تا این نسخه بتا را تا حد مرگ بازی کنید. این نسخه آزمایشی تنها باعث قدرت‌مندتر شدن بازی می‌شود و به ما کمک می‌کند تا مطمئن شویم بازی را به بهترین شکل ممکن که شما لیاقتش را دارید، عرضه کنیم."
هنوز تاریخ انتشار این نسخه بتا مشخص نگردیده است، اما نسخه بتا و همچنین بازی کامل برای کامپیوتر‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس 360 و پلی‌استیشن 3 عرضه خواهد شد.

تصاویر جدید نسخه بتا این عنوان را می‌توانید در انتهای خبر مشاهده کنید. نظر شما در مورد جدید‌ترین نسخه سری بتلفیلد چیست؟ آیا می‌تواند انتظارات طرفداران را برآورده کند و شرایط Battlefield 4 دیگر تکرار نشود؟
 
 

برگرفته از
Battlefield: Hardline
لینک کوتاه

دیدگاه