انتشار نسخه تصویرسازی شده «هری پاتر و سنگ جادو» برای اولین بار

نویسنده:

۱۲:۰۷:۵۰

انتشارات بلومزبری که حقوق انتشار این کتاب را در دست دارد، 4 تصویرسازی زیبا از این نسخه جدید و تصویرسازی شده اولین کتاب مجموعه کتاب‌های هری پاتر را منتشر کرده است.
جیم کِی، تصویرگری است که مسئولیت اجرای تصویرهای این نسخه جدید را بر عهده داشته است؛ در این 4 تصویرسازی ما 4 تن از شخصیت‌های اصلی داستان، دراکو مالفوی، رون ویزلی، هرمیون گرنجر و روبیوس هگرید را می‌بینیم.

جیم کی می‌گوید: "این که فرصت طراحی شخصیت‌ها، لباس‌ها، معماری و فضاهای یکی از گسترده‌ترین دنیاهای فانتزی ادبیات کودکان نصیب من شده، برایم واقعا هیجان انگیز است. این داستان همه چیز دارد و من واقعا می‌خواهم عمق داستان‌های رولینگ را به بهترین شکلی که می‌توانم نمایش دهم."

این کتاب جدید اولین نسخه تمام تصویرسازی شده کتاب‌های رولینگ است و در ششم اکتبر در کتاب فروشی‌ها عرضه خواهد شد. این نسخه که با جلد سخت منتشر می‌شود، دارای یک علامت لای کتاب روبانی، صفحه‌های آغاز، پایانی و میانی تصویرسازی شده است.

اولین رمان از این سری کتاب‌های هری پاتر در تاریخ ۳۰ ژوئن ۱۹۹۷ با عنوان هری پاتر و سنگ جادو منتشر شد و محبوبیت بسیار زیاد، تحسین فراوان و موفقیت تجاری جهانی کسب کرد. تا ژوئن ۲۰۱۱، این مجموعه کتاب‌ها در حدود ۴۵۰میلیون نسخه فروش داشته و به ۶۷ زبان دنیا ترجمه شده‌اند. چهار کتاب پایانی این مجموعه به طور متوالی رکورد فروش سریع‌ترین کتاب‌های جهان را دارد.
 


دراکو مالفوی

روبیوس هاگرید
هرمیون گرنجر
رون ویزلی


 
برگرفته از
هری پاتر و سنگ جادو
لینک کوتاه

دیدگاه