لپ‌تاپ ترکیبی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ + ویدیو

نویسنده:

۰۷:۴۵:۴۸

ایده سازنده Playbox این است که ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ را در یک دستگاه ارائه دهد. Playbox یک کنسول بزرگ است که توسط Eddie Zarick ساخته شده است. وی دو کنسول پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان را درون یک لپ‌تاپ جا داده و یک صفحه‌نمایش 22 اینچی با کیفیت 1080 پیکسل به کار گرفته است.

Zarick قبلاً نیز ابداعاتی همانند Playbox داشته است. وی قبلاً یک دستگاه به نام Xbook Duo ساخته بود؛ یک دستگاه که هم ایکس‌باکس 360 و هم ایکس‌باکس وان را داشت. این در حالی است که Playbox یک پلی‌استیشن 4 در سمت چپ و یک ایکس‌باکس وان در سمت راست دارد. هر دو کنسول از یک سیم برق می‌گیرند. البته نمی‌توان به طور همزمان هر دو دستگاه را روشن کرد؛ زیرا ممکن است سیم بیش‌ازاندازه داغ شود. این دستگاه یک کلید در قسمت عقب دارد که تعیین می‌کند کدام کنسول روشن باشد.

Zarick‌می‌گوید در حال حاضر Playbox‌ را نمی‌فروشد و این نمونه اولیه به صورت سفارشی ساخته شده است؛ اما دستگاه Xbook One 1500 دلار قیمت دارد و Playbook 4S را با قیمت 1400 دلار می‌فروشد. اگر خریداران کنسول‌های بازی را خودشان ارائه کنند، قیمت این دستگاه‌ها ‌پایین‌تر هم می‌آید. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه ساخت این دستگاه‌ها به دست آورید، ویدئوهای زیر را تماشا کنید.
 
برگرفته از
Playbox
لینک کوتاه

دیدگاه