کابلی که آیفون و دستگاه اندرویدی را دو برابر سریع‌تر شارژ می‌کند + ویدیو

نویسنده:

۰۲:۴۲:۵۲


روش‌های مختلفی وجود دارد که به هنگام اتمام باتری می‌توانید به کار ببرید، مانند به‌کارگیری بسته‌های باتری قابل‌جابه‌جایی. با این حال، یک شرکت نوپا تصمیم گرفته که رویکردی متفاوت برای رفع مشکلات باتری آیفون 6 یا هر دستگاه اندرویدی دیگر ارائه دهد.

پروژه این کابل که SONICable نام دارد، با این که هنوز 40 روز از زمان جمع‌آوری سرمایه‌اش باقی مانده، اما بودجه موردنیاز خود را به دست آورده است. این کابل که در سایت سرمایه‌گذاری جمعی Indiegogo قرار داده شده، یک کابل مختص شارژ است که وعده داده آیفون 6 یا دستگاه اندرویدی شما را سریع‌تر از قبل شارژ کند.

طبق گفته شرکت ارائه‌دهنده این پروژه، این کابل پیشرفته‌ترین کابل شارژ جهان است و هر دستگاهی را در نصف مدت‌زمانی که کابل USB عادی شارژ می‌کند، شارژ می‌کند.

این کابل یک اتصال‌کننده Lightning یا microUSB دارد و یک کلید خاص دارد که اگر آن را فشار دهید، قابلیت هماهنگ‌سازی دستگاه همراه را به دلیل شارژ دستگاه با کمترین قدرت، نادیده می‌گیرد.
قابلیت‌های دیگر این کابل عبارت‌اند از یک پورت USB دوطرفه، اتصال‌کننده‌های آلومینیومی مقاوم‌تر و ماده محافظت‌کننده نایلونی.
کابل SONICable روی سایت Indiegogo 27 دلار قیمت دارد و احتمالاً در ماه مارس 2015 به سرمایه‌گذاران تحویل داده می‌شود. کمپین جمع‌آوری سرمایه برای این کابل در حال حاضر به 36 هزار دلار دست یافته و از میزان 10 هزار دلار موردنیاز پروژه گذشته است.

ویدئویی که این کابل را بیشتر توضیح می‌دهد، در ادامه آورده شده است.


 
برگرفته از
SONICable
لینک کوتاه

دیدگاه