۳ فرد که ۵۰۰ روز بدون وقفه بازی کردند!

نویسنده:

۰۳:۳۳:۰۹

یکی از برنامه‌های سایت Twitch.tv به نام StreamerHouse که 7 روز هفته و 24 ساعت به صورت آنلاین پخش می‌شود، در مورد بازی‌های مختلف و افرادی است که بازی می‌کنند. در این برنامه، 3 فرد اهل Lakeland فلوریدا به مدت 500 روز بدون وقفه به بازی پرداخته‌اند. این یعنی بیش از 12 هزار ساعت فشار دادن دکمه‌های دسته‌های بازی.

این برنامه کمتر از 1 سال و نیم پیش توسط 3 دوست آغاز به کار کرد و درآمد حاصل از تبلیغاتی که طی برنامه پخش می‌شد و مبالغ اهدایی از سوی بینندگان برنامه، برای پرداخت قبض برق و هزینه‌های دیگر کافی بود. به همین دلیل بازی کردن، تبدیل به شغل تمام‌وقت این سه فرد شد.
تنها ایراد این شغل این بود که تعطیلی نداشت.

هر کدام از این سه نفر، یک نوبت کاری 8 ساعته، بازی‌های مختلفی را بازی می‌کرد تا نوبت نفر بعدی برسد. با این که روز 17 ژانویه این برنامه در اوج خودش است؛ اما این سه نفر اظهار داشته‌اند که نمی‌خواهند این روند را آهسته کنند. در واقع این افراد قصد دارند، یک فرد چهارم نیز به جمع خود اضافه کنند تا بتوانند پروژه را گسترش دهند و احتمالاً کمی استراحت کنند.

Adam Young یکی از این سه بازیکن در این رابطه گفت: «پیدا کردن کسی که زندگی‌اش را کنار بگذارد، به جمع ما ملحق شود و بگوید می‌خواهم کل روز بازی کنم، سخت است».
این روش، روش بدی برای مشهور شدن در دنیای بازی نیست. برنامه StreamerHouse از روزی که آغاز شده، بیش از 36 میلیون نفر بازدیدکننده داشته است. این میزان یعنی 73 هزار نفر بازدیدکننده در هر روز.

این سه بازیکن برای بزرگداشت 500مین روز بازی بدون وقفه، 2000 دلار جایزه برای بینندگان خود تعیین کرده‌اند و اظهار داشته‌اند که لوازم دیگری نیز به عنوان جایزه ارائه خواهند کرد. با این حال همانند گذشته، مهم‌ترین تمرکز این گروه سه‌نفره بر روی بازی خواهد بود. تنها تفاوت این است که روز شنبه 17 ژانویه جایزه‌ای هم برای بینندگان در نظر گرفته‌اند.

 

برگرفته از
گیمر
لینک کوتاه

دیدگاه